KALENJI
kargo_2021
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
  • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 900 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8554468
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR

Kablosuz Bluetooth Kulaklık / Koşu - 900 KALENJI

KALENJI
Decathlon
Bluetooth kulaklıklar akıllı telefonunuza bağlayıp rahatça koşabilmeniz için tasarlandı. Her tür akıllı telefona uygun, kulağınızdan hareket etmeyen (terleme veya soğuk havaya rağmen) kulaklıklar, 8 s pil ömrü ve eller serbest kit: Hepsi sizin için tasarlandı!

Ürün Faydaları

Destek Şekil hafızalı kulağın etrafını saran kablosu ve özel uçları ile kavrama.
Pil ömrü Müzik dinlerken 8 sa kullanım ömrü
Suya dayanıklılık Terlemeye ve yağmura karşı dayanıklı kulaklıklar (IPX2).
Kontrol Eller serbest arama ve müzik kiti (teknik bilgilere bakınız)
Hafiflik Ağırlık: 15 gram.
Uyumluluk Tüm akıllı telefonlarla (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1) uyumludur.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Tüm Kalenji ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Kalenji ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

KALENJI 900 İLE KALENJI 500 ARASINDAKİ FARKLAR NELERDİR?

Kalenji 900 kulaklıklarla rahatlığı ve kavramayı en üst seviyeye çıkarmak istedik: Daha fazla kulak morfolojisine uyumlu tamamen yeniden tasarlanmış kulak uçları, şekil hafızalı kulağın etrafını saran kablosu ve 12 mm kulaklıklar (Kalenji 500'deki 8mm ile karşılaştırıldığında).Kalenji 900 kulaklıklar daha uzun pil ömrü sunar: 8 saat (Kalenji 500'de 4 saat) ve daha az yer kaplar.

Spor kulaklıklar ve klasik kulaklıklar arasındaki temel fark nedir?

Koştuğunuz zaman tüm vücudunuz hareket eder. Bu nedenle kulaklıklarınız kulaklarınızda dengeli durmalıdır. Terlediğiniz zaman kulaklıklarınız tere karşı dayanıklı olmalıdır. Ve dış sesleri duyabilmelisiniz. Bu 3 temel ihtiyaç KALENJI 900 spor kulaklıkların tasarım sürecinde bizi yönlendirmiştir.

KOŞARKEN SİZİ RAHATSIZ ETMEYEN KULAKLIK!

KALENJI 900 kulaklıklar kulağınızın morfolojisine uyum sağlar ve koşularınız sırasında kulaklığın daha sabit durmasını sağlar. 2 kulaklığı birleştiren kablo kulağınızın üzerinden geçer ve şekil hafızalı bir ek bileşen morfolojinize en uygun şekli alır. Silikon uçları kulağınızı kavrayacak küçük kanatçıklara sahip olacak şekilde tasarladık. Bunlar sizi rahatsız etmeden kulaklıkların sabit kalmasını sağlar. Ürünle birlikte 3 farklı uç boyu satılır.

HEM YAĞMURA HEM DE TERLEMEYE KARŞI DAYANIKLIDIR!

Koştuğunuzda sıcaklarsınız ve bu da terlemeye yol açar. Sağanak yağmura mı yakalandınız? KALENJI 900 koşu kulaklığı terlemeye ve yağmura karşı dayanıklıdır. Her su geçirmez ürün için gerçekleştirdiğimiz, yağmura karşı direnç testlerinden başarıyla geçen su geçirmez kulaklıklar ve düğmeler seçtik. KALENJI 900 kulaklıkları nemden uzak, kuru bir ortamda saklayın.

DIŞ SESLER ETKİN ŞEKİLDE ALGILANIR

Şehirde, parkta ya da kırsal alanda koştuğunuzda etrafınızdaki dünyadan kopmak istemezsiniz. Bu nedenle "açık" olarak adlandırılan bir tasarım tercih ettik. Bu kulaklık uçlarının kulak kanalınıza girmediği anlamına gelmektedir. Bu sayede koşarken basınç hissetmeyeceksiniz. Daha konforludur. Kulak içi tasarımla karşılaştırıldığında bu tasarım dış seslerin kulağınıza daha iyi ulaşmasını sağlar.

DAHA FAZLA SPOR İÇİN DAHA FAZLA KULLANIM ÖMRÜ

KALENJI 900 kulaklığın kullanım ömrü kullanım sırasında 8 saattir. Bir sonraki koşu antrenmanınızda şarj etmeyi unutmamanız için kulaklıkları kapatırken sesli bir uyarı sistemi (İngilizce) size şarj seviyesi hakkında bilgi verir. KALENJI 900 kulaklık, birlikte satılan mikro-USB kablosu ile şarj edilir.

KULAKLARINIZ İÇİN RAHATLIK

Kulaklarınızla temas eden kulaklık uçlarında yumuşak ve esnek yapıdaki silikon kullanmayı tercih ettik. Uçları tasarlayabilmek için kulak yapısı üzerinde çalışmalar yaptık ve ürünlerimizi test kullanıcıları ile defalarca test ettik. Bu uçların tasarımı, 3 nesil kulaklıktaki birbirini takip eden iyileştirmelerin sonucudur.

“BASS-REFLEX” TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE SES DENGESİ

KALENJI 900 ses kalitesinin en sevdiğiniz şarkılara uygun olmasını sağlamak için "bass-reflex" olarak adlandırılan ve yaşam alanlarında kullanılan teknolojinin minyatür bir versiyonunu kullandık: kulaklığın arkasında yer alan boru dışarıya doğru bir kanal oluşturur. Bu sistem, bası yükselterek bu tarz kulaklıklarda genel olarak bulunmayan bir denge yaratır.

HEMEN AÇIN, HEMEN BAĞLANIN!

Kolay olan her şeye bayılıyoruz! KALENJI 900 kulaklığa ilk defa bağlanmak oldukça kolaydır. Bluetooth cihaz aramasını başlatmak için telefonunuzun bluetooth ayarlarını ve kulaklıklarınızı açmanız yeterlidir. “KALENJI 900” üzerine tıklayın ve işlemi tamamlayın! Bir sonraki kullanımda telefonunuz açık kaldığı ve yakınında olduğu sürece otomatik olarak kulaklıklarla bağlantı kuracaktır. Telefonunuzun bluetooth özelliğini açmayı unutmayın;-)

KEYIFLE MÜZIK DINLEMENIZ IÇIN EN IYISI BIR BLUETOOTH ALICISIDIR!

Müzik dinlerken oluşan ufak kopmalar kadar sinir bozucu bir şey yoktur. Bu kopmalar bluetooth sinyalinin yeterli kalitede alınmadığının göstergesidir. Bunu yaşamamanızı sağlamak adına KALENJI 900 kulaklıkta oldukça kaliteli bir anten kullandık.

Spor salonunda antrenman yaptığınızda engelsiz 10m'ye kadar ulaşabilen bir kapsama alanı oluşturmak için çalışıyoruz.

PEKI KUMANDA NEREDE YER ALMAKTADIR?

Bluetooh kulaklıkların çoğu cebinizde ya da kolluğunuzda bulunan akıllı telefonunuzu kullanabilmenizi (sesi ayarlama, çağrı cevaplama vb.) sağlar. Bu kumanda çoğunlukla kablonun üzerinde yer alır ve kullanım sırasında dengesizlik oluşturabilir. Bu durumu önlemek için KALENJI 900 kulaklığın kumandasını ve mikrofonunu kulaklıkların üzerine yerleştirdik. Bu çözüm ile koştuğunuzda kablo hareket etmeyecek ve sizi rahatsız etmeyecektir. Tuşları da oldukça rahat erişilebilen bir yapıdadır.

TELEFONUNUZUN BİR UZANTISI!

KALENJI 900 kulaklığınız ile yapabilecekleriniz şunlardır:
- sesi ayarlama (+/- Ses tuşlarına basın)
- müziği duraklatma (Çal tuşuna basın)
- bir sonraki parçaya geçme (iki defa Çal tuşuna basın)
- gelen çağrıyı cevaplama (Çal tuşuna basın)
- gelen çağrıyı reddetme
- görüşmeyi sonlandırma (Çal tuşuna basın)
- Siri veya Google Voice açma (2 sn boyunca Çal tuşuna basın)

SAKLAMA KABI

Kulaklıklarınızı korumanıza yardımcı olmak için silikon bir saklama kabı sunuyoruz :-)

BLUETOOTH UYUMLULUĞU

Bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı tüm akıllı telefonlar (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1) ve tabletlerle ve bluetooth AD2P/HSP/HFP/AVRCP profillerini destekleyen tüm ekipmanlarla uyumludur.

Apple veya Windows bilgisayarlarının çoğu uyumludur. Bazı Windows yapılandırmaları sizden Bluetooth profillerini yüklemenizi isteyebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

12,2 mm hoparlör çapı
32 ohm empedans
102 Db hassasiyet ( 1khz'de +/- 3 Db ve girişte 1 mW)
20hz-20Khz frekans aralığı
Pil: 120mAh (8s pil ömrü)
Bluetooh mesafesi: 10 m

MEMNUNİYET YA DA MEMNUNİYET

Ürünlerimizin kalitesini oldukça ciddiye alıyoruz. Çok sayıda prototipi laboratuvarda ve test kullanıcılarıyla birlikte koşu antrenmanlarında test ettik. Kulaklıklarımızdan memnun kalmadıysanız, iade politikamızdan faydalanabilirsiniz: https://www.decathlon.fr/landing/retour-et-echange/_/R-a-retour-echange

Garanti ve Satış sonrası hizmetler

Tüm DECATHLON ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için web sitesindeki destek bölümüne başvurun: support.geonaute.com. Burada, ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve eğitim videoları. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Kulaklık
10% Termoplastik Polietilen, 10% Silikon, 20% PCBA, 30% Batarya - Li Po, 30% Akrilonitril Bütadien Stiren
Saklama önerisi KALENJI 900 kulaklıkları nemden uzak kuru bir ortamda saklayın.
KULLANIM KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayın → Kullanım Kılavuzu

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM