KALENJI
 • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 500 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
 • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 500 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
 • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 500 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
 • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 500 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
 • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 500 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
 • KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR TÜM ÜRÜNLER - SİYAH KULAKLIK KALENJI 500 KALENJI - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8563516
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
KULAKLIK VE MP3 ÇALARLAR

Kablosuz Bluetooth Kulaklık / Koşu - KALENJI 500 KALENJI

KALENJI
Decathlon
Bu kulaklıkları müzik dinleyerek yaptığınız koşu antrenmanlarında size denge ve rahatlık sağlaması için tasarladık! Kulaklıklar yağmura ve tere dayanıklıdır. Her tür akıllı telefona uygun, kulağınızdan hareket etmeyen (terleme veya soğuk havaya rağmen) kulaklıklar, 4 s pil ömrü ve eller serbest kit!

Ürün Faydaları

Destek Kulağın etrafını saran kablosu ve yumuşak uçları ile kavrama.
Pil ömrü Müzik dinlerken 4 sa kullanım ömrü.
Suya dayanıklılık Terlemeye ve yağmura karşı dayanıklı kulaklıklar (IPX4).
Kontrol Eller serbest arama ve müzik kiti (teknik bilgilere bakınız)
Hafiflik Ağırlık: 17 gram.
Uyumluluk Tüm akıllı telefonlarla (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1) uyumludur.

Üstlendiklerimiz

Tüm Kalenji ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Kalenji ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen teknik ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl
Ürün detaylarını keşfet

Teknik bilgiler

Spor kulaklıklar ve klasik kulaklıklar arasındaki temel fark nedir?

Koştuğunuz zaman tüm vücudunuz hareket eder. Bu nedenle kulaklıklarınız kulaklarınızda dengeli durmalıdır. Terlediğiniz zaman kulaklıklarınız tere karşı dayanıklı olmalıdır. Ve dış sesleri duyabilmelisiniz. Bu 3 temel ihtiyaç KALENJI 500 spor kulaklıkların tasarım sürecinde bizi yönlendirmiştir.

KOŞARKEN SİZİ RAHATSIZ ETMEYEN KULAKLIK!

KALENJI 500 Decathlon bluetooth kulaklıkların kulağınızdan kaymaması için:
- Silikon uçları kulağınızı kavrayacak küçük kanatçıklara sahip olacak şekilde tasarladık. Bunlar sizi rahatsız etmeden kulaklıkların sabit kalmasını sağlar. Ürünle birlikte 3 farklı uç boyu satılır. - 2 kulaklığın bağlı olduğu kablo mükemmel kavrama sağlamak amacıyla kulakların üzerinden geçirilebilir. Uzunluğu koşu antrenmanlarında sizi rahatsız etmemesi adına ayarlanabilir yapıdadır.

HEM YAĞMURA HEM DE TERLEMEYE KARŞI DAYANIKLIDIR!

Koştuğunuzda sıcaklarsınız ve bu da terlemeye yol açar. Sağanak yağmura mı yakalandınız? KALENJI 500 koşu kulaklığı terlemeye ve yağmura karşı dayanıklıdır. Her su geçirmez ürün için gerçekleştirdiğimiz, yağmura karşı direnç testlerinden başarıyla geçen su geçirmez kulaklıklar ve düğmeler seçtik. KALENJI 500 kulaklıkları nemden uzak, kuru bir ortamda saklayın.

KULAKLARINIZ İÇİN RAHATLIK

Kulaklarınızla temas eden kulaklık uçlarında yumuşak ve esnek yapıdaki silikon kullanmayı tercih ettik. Uçları tasarlayabilmek için kulak yapısı üzerinde çalışmalar yaptık ve ürünlerimizi test kullanıcıları ile defalarca test ettik. Bu uçların tasarımı, 3 nesil kulaklıktaki birbirini takip eden iyileştirmelerin sonucudur.

HEMEN AÇIN, HEMEN BAĞLANIN!

Kolay olan her şeye bayılıyoruz! KALENJI 500 kulaklığa ilk defa bağlanmak oldukça kolaydır. Bluetooth cihaz aramasını başlatmak için telefonunuzun bluetooth ayarlarını ve kulaklıklarınızı açmanız yeterlidir. “KALENJI 500” üzerine tıklayın ve işlemi tamamlayın! Bir sonraki kullanımda telefonunuz açık kaldığı ve yakınında olduğu sürece otomatik olarak kulaklıklarla bağlantı kuracaktır. Telefonunuzun bluetooth özelliğini açmayı unutmayın;-)

KEYIFLE MÜZIK DINLEMENIZ IÇIN EN IYISI BIR BLUETOOTH ALICISIDIR!

Müzik dinlerken oluşan ufak kopmalar kadar sinir bozucu bir şey yoktur. Bu kopmalar bluetooth sinyalinin yeterli kalitede alınmadığının göstergesidir. Bunu yaşamamanızı sağlamak adına KALENJI 500 kulaklıkta oldukça kaliteli bir anten kullandık.

Spor salonunda antrenman yaptığınızda engelsiz 10m'ye kadar ulaşabilen bir kapsama alanı oluşturmak için çalışıyoruz.

PEKI KUMANDA NEREDE YER ALMAKTADIR?

Bluetooh kulaklıkların çoğu cebinizde ya da kolluğunuzda bulunan akıllı telefonunuzu kullanabilmenizi (sesi ayarlama, çağrı cevaplama vb.) sağlar. Bu kumanda çoğunlukla kablonun üzerinde yer alır ve kullanım sırasında dengesizlik oluşturabilir. Bu durumu önlemek için KALENJI 500 kulaklığın kumandasını ve mikrofonunu kulaklıkların üzerine yerleştirdik. Bu çözüm ile koştuğunuzda kablo hareket etmeyecek ve sizi rahatsız etmeyecektir. Tuşları da oldukça rahat erişilebilen bir yapıdadır.

TELEFONUNUZUN BİR UZANTISI!

KALENJI 500 kulaklığınız ile yapabilecekleriniz şunlardır:
- sesi ayarlama (+/- Ses tuşlarına basın)
- müziği duraklatma (Çal tuşuna basın)
- bir sonraki parçaya geçme (iki defa Çal tuşuna basın)
- gelen çağrıyı cevaplama (Çal tuşuna basın)
- gelen çağrıyı reddetme
- görüşmeyi sonlandırma (Çal tuşuna basın)
- Siri veya Google Voice açma (2 sn boyunca Çal tuşuna basın)

BLUETOOTH UYUMLULUĞU

Bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı tüm akıllı telefonlar (IOS >6.1 ve ANDROID >4.1) ve tabletlerle ve bluetooth AD2P/HSP/HFP/AVRCP profillerini destekleyen tüm ekipmanlarla uyumludur.
Apple veya Windows bilgisayarlarının çoğu uyumludur. Bazı Windows yapılandırmaları sizden Bluetooth profillerini yüklemenizi isteyebilir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Hoparlör çapı 8.6 mm
Empedans 32 ohms
Duyarlılık 91 Db (1mW giriş gücü ile 1Khz için +/- 3 Db)
Frekans aralığı 20hz-20Khz
Nominal çıkış gücü 3mW
Maksimum giriş gücü 3mW
Batarya 85 mAh (6 saat)
Ses çözücü: SBC
Bluetooth V 4.1
Bluetooth menzili: engel olmadan 8 - 10m

KULLANIM ÖMRÜ VE ŞARJ

KALENJI 500 kulaklığın kullanım ömrü kullanım sırasında 4 saattir. Bir sonraki koşu antrenmanınızda şarj etmeyi unutmamanız için kulaklıkları kapatırken sesli bir uyarı sistemi (İngilizce) size şarj seviyesi hakkında bilgi verir. KALENJI 500 kulaklık, birlikte satılan mikro-USB kablosu ile şarj edilir.

MEMNUNİYET YA DA MEMNUNİYET

Ürünlerimizin kalitesini oldukça ciddiye alıyoruz. Çok sayıda prototipi laboratuvarda ve test kullanıcılarıyla birlikte koşu antrenmanlarında test ettik. Kulaklıklarımızdan memnun kalmadıysanız, iade politikamızdan faydalanabilirsiniz: https://www.decathlon.fr/landing/retour-et-echange/_/R-a-retour-echange

Garanti ve Satış sonrası hizmetler

Tüm DECATHLON ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için web sitesindeki destek bölümüne başvurun: support.geonaute.com. Burada, ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve eğitim videoları. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Kulaklık
20% PCBA, 20% Kauçuk-Termoplastik Kauçuk, 20% Batarya - Li Po, 40% Akrilonitril Bütadien Stiren
Saklama önerisi KALENJI 500 kulaklıkları nemden uzak kuru bir ortamda saklayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM