TRIBORD

Tüm eşyalarınız kuru kalsın!

SİLİNDİR SU SPORLARI ÇANTASI- 40L

Su sporları yapan ve eşyalarını sudan korumak isteyenler için tasarlandı. 40 litrelik hacime sahip bu çanta, eşyalarınızı su sıçramasına ve kısa süreleri dalışlara karşı korur. Yelken, stand-up paddle ve kano yaparken kullanmak için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8362011
TEKNİK BİLGİLER
Teknik boyutlar Dolu ve kapalı halde olan çantanın boyutları: YÜKSEKLİK:70 cm
Çap: 30 cm

Kullanım hacmi: 40 L
Boş ağırlık: 480 g.
Kapatma sistemi Maksimum su geçirmezlik için: 1/ Çantanın üst kısmını 5 kez özenle katlayın ve kayışın üzerindeki tokaları sıkıştırın 2/ Ana tokayı kapatın 3/Yanlarda bulunan tokaları kapatın

Çantanın içinde hava bırakın. Çantayı kapattığınızda şişkin görünmelidir: Bu şekilde su geçirmezlik özelliği artar ve suya düştüğünde yüzmesi mümkün olur.
Elektronik cihazlar için önlemler Elektronik cihazlarınız değerli ve pahalıdır. Bu çantaya yerleştirirken, telefonlarınızı su geçirmez torbalara yerleştirerek ek koruma sağlamanız önerilir. Fotoğraf makineleri küçük silindir çantalara (5 veya 10 L), küçük çantalar da daha büyük modellerin (30 L, 40 L, 60 L) içine konulabilir.
Çantanızı sağlam bir şekilde kapattığınızdan emin olun ve gezintiye çıkmadan önce çantanın su geçirmezliğini kağıt havlu yardımıyla düzenli olarak kontrol edin.
Yerleştirme Hacmi 5 L ve 10 L olan çantalar, 30 L, 40 L ve 60 L'liklerin içine yerleştirilebilir. Bu şekilde, önemli eşyalarınız için daha güçlü bir koruma sağlar ve eşyalarınızı farklı bölmelerde taşıyabilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi SU GEÇİRMEZLİK TESTLERİ: 1. TEST: "SU BİRİKİNTİSİ" Bu çanta, 10 cm suyun içinde 8 saat boyunca uygulanan yüzeysel daldırma işlemine dayanıklıdır. Bu test, çantanın suyla dolu bir kap içinde yüzmesine veya suya bir kez düşmesine karşılık gelir. 2. TEST: "DUŞ" Bu çanta, 8 saat boyunca uygulanan 450 L/m²/sa duş testine dayanıklıdır. Bu test, fırtınalı yağmura veya dalga sıçramasına karşılık gelir.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM