Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
NABAIJI

Mükemmel kavrama sunan silikon bone.

Referans numarası : 8277363

SİLİKON BONE

4.2/5
Maksimum kavrama arayan yetişkin veya çocuk yüzücüler için tasarlandı. Uzman seviyedeki yüzücüler için ideal. Su girmesine karşı daha fazla koruma sağlayan, kavrama ve kayganlık sunan silikon yüzücü bonesi.

Renk : Neon yavruağzı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
SU SIZDIRMAZLIK

Bonenin su sızdırmazlık özelliği modeline göre değişir: Su, dokumanın arasından geçtiği için kumaş bone tamamen su sızdırmazlık sağlamaz
Silikon bone, su sızdırmaz bir yapıya sahip olmasına rağmen dikişleri su geçirir. Ancak su sıçramalarına karşı mükemmel koruma sağlar. Silikon bone, bileşeni sayesinde en fazla su sızdırmazlık sağlayan bone modelidir. DİKKAT: HİÇBİR BONE TAMAMEN SU SIZDIRMAZLIK SAĞLAYAMAZ VE ÖZELLİKLE KULAK BÖLGESİNDEN SU SIZMASINI ENGELLEYEMEZ.

UYGUN BONEYİ SEÇİN

KUMAŞ BONE:
Çıkarması kolay ve rahattır. Düşük seviyede kavrama sunar. Thalasso antrenmanı ve yeni başlayanlar için idealdir. Daha az sıcak tuttuğu için su jimnastiği antrenmanına uygundur.
SİLİKON KAPLAMALI KUMAŞ BONE:
Çıkarma kolaylığı ve daha fazla rahatlık sağlar. Maksimum kavrama sunar. İleri seviye yüzücüler için idealdir.
SİLİKON BONE: Mükemmel kavrama ve kayganlık sağlar. Uzman seviyede antrenman veya müsabaka amaçlı yüzenler için idealdir. Ancak çıkarması oldukça zordur.

GİYME / ÇIKARMA

Silikon bone esnek ve gerilmeye karşı dayanıklı olmasına rağmen delinmeye karşı hassastır. Bu nedenle boneyi özellikle toka ve uzun tırnaklarla birlikte giyerken daha dikkatli olmanızı öneriyoruz.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Sırt kumaşı
100.00% Silikon
Bakım önerileri Ayrı yıkayın.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız
Uyarılar Delmemek için, yıkarken tırnaklarınıza dikkat edin.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM