Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
NABAIJI

Dayanıklılık ve şekle girmek için idealdir!

Referans numarası : 8139598

SILIFINS KISA PALET MAVİ

4.6/5
Vücudunun alt kısmını çalıştırmak isteyen, DÜZENLİ olarak yüzen yüzücüler için tasarlandı. Kısa ve hafif paletler etkin bir şekilde kas / kardiyo çalışmayı sağlar. Esnek yapısı sayesinde daha hızlı ve daha uzun süre yüzebilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

YÜZME PALETİ NE İŞE YARAR?

Yüzme paleti, vücudun alt kısmını çalıştıran bir antrenman ekipmanıdır. Palet, daha hızlı ve daha uzun süre yüzmek için idealdir. Aynı anda kalp ritminizi artırır ve vücudunuzun alt kısmındaki kasları (baldır, kalçalar ve uyluklar) çalıştırabilirsiniz.

PALA

KISA PALET

- 33/34: 28 cm
- 35/36: 30 cm
- 37/38: 31 cm
- 39/40: 32 cm
- 41/42: 33 cm
- 43/44: 35 cm
- 45/46: 36 cm

Kısa palet ayak çırpmayı kolaylaştırır ve uzun palete göre kalp atış hızını daha çok hızlandırır. Ayağın doğal "hareketine" yakın hareket etme imkanı sağlar.

SERTLİK

ESNEK PALET: %100 silikon

Sertlik bileşenin yoğunluğu ile belirtilir, pala ne kadar sert olursa kasların sarf ettiği efor da o kadar yoğun olacaktır, palanın yumuşak olması ise daha etkili ve daha geniş alanlı hareketler yapılmasına olanak sağlar. Gösterdiğiniz çabaya bağlı olarak çalışmanın yönü değişir (kas çalıştırma veya kardiyo egzersizi).

İÇ AYAKKABI

KAPALI İÇ AYAKKABI

Palette bulunan iç ayakkabı, ayaklarınızı çırptığınızda paletin çıkmasını engeller (etkili bir ayak çırpma için gereklidir). Bu nedenle paleti deneyerek acele etmeden satın alın. Ayağın, iç ayakkabıdaki duruşu ve açıkta kalan bölge (su girişini engellemek için) kontrol edilmelidir. Numara seçimi önemlidir. 2 farklı iç ayakkabı çeşidi bulunur: Kapalı ve açık.

Daha Fazlası Daha Azı

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Yapı
100.00% Silikon
Bakım önerileri Ayrı yıkayın.
Yıkama önerileri
Yok
Yok
Saklama önerisi Paletlerinizi kuru bir yerde saklayın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM