100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
SOLOGNAC

Su geçirmez ve nefes alan NOVADRY membran

Referans numarası : 8281359

SIBIR 300 SU GEÇİRMEZ ERKEK PANTOLONU

Soğuk havalarda sabit durarak yapılan büyük avlar için tasarlandı Göçmen kuş avcılığı için uygundur. Yüksek çözünürlüklü gerçekçi kamuflaj deseni, su geçirmez ve nefes alan NOVADRY membran kaplamalı pantolon.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
SU GEÇİRMEZLİK, SU TUTMAZLIK, NEFES ALABİLİRLİK

Su geçirmez, nefes alan NOVADRY membran: kumaşı yapısı, yağmur suyunu içeri geçirmezken, teri kolayca pantolonun dışına atmayı sağlar. %100 su sızdırmaz dikişler: böylece yağmur suyu, dikişlerden içeri sızmaz. Su tutmazlık işlemi uygulanmış kumaş: Suyun emilmeden kumaşın yüzeyinden akıp gitmesini sağlayan işlem sayesinde bu pantolon su tutmaz ve ürünün su geçirmezlik özelliğinin uzun süreli olmasını sağlar. Kapaklı ceplerinin de su geçirmezlik özelliği mevcuttur.

SICAK TUTMA

Sıcak tutan ince astarı sayesinde hareketli veya durağan avcılık aktiviteleriniz sırasında sağladığı sıcak tutma ve nefes alabilirlik uyumu ile çok işlevli kullanabileceğiniz pantolon. Çok soğuk havalarda uzun süreli hareketsiz kalarak yaptığınız avcılık aktivitelerinizde pantolonunuzun içinde sıcak tutan bir tayt giyebilirsiniz.

KAMUFLAJ

Bu avcı kıyafetinde, sonbahar / kış mevsimi için kahverengi veya beyaz özel SOLOGNAC kamuflaj deseni kullanılmıştır. Bu kamuflaj deseni, yüksek çözünürlüklü grafik araçları kullanılarak tasarlandı ve üretildi: - son derece gerçekçi bitki örtüsü tasvirleri. - tasarımın ön ve arka planları arasında oldukça belirgin derinlik etkisi: Bitki örtüsünde gizlenmenizi sağlayan 3D etkisi. - günün her saatinde, şafak ve gün batımında büyük avlar üzerinde çok etkili çeşitli ışık kontrastları.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.Web: Sustainability.decathlon.com
Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm NOVADRY ürünlerimizin su geçirmezlik özelliği, yapay bir yağmur ve rüzgar ortamı oluşturularak test edilmiş ve onaylanmıştır. Kumaşı, su tutmazlık ve su geçirmezlik bakımından test edilmiştir. Daha sonra, ürünün kesimi ve birleştirilmesi su geçirmezlik özelliğine mükemmel uyum sağlayıp sağlamadığı onaylanmıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM