100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Donma önleyici

SHORTY 100 + WETSUIT-Kadın

Hobi amaçlı, 20°C üzeri sıcaklığa sahip sularda SU SPORLARI yapanlar için tasarlanmıştır. Gövdede bulunan ince filelerden oluşan neopren kaplamalı bölgesi sayesinde su sporları yaparken rüzgarlı koşullarda sizi sıcak tutan shorty

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8329483
TEKNİK BİLGİLER
Malzemeler

%100 neopren kaplamadan oluşan bu shorty sayesinde maksimum ısı yalıtımı sağlanır, polyester astarı ile aşınmalara karşı dayanıklıdır. Enerji izine sahip bileşenleri sayesinde çevreye poliyamid bileşenli ürünlerden daha az zarar verir. Gövdede ve sırt bölgesinde bulunan ince filelerden oluşan neopren kaplaması ile rüzgar kaynaklı üşüme hissini azaltır.

Yaka

Yaka bölgesi çok hassas ciltler için bile tahrişi azaltacak şekilde tasarlanmıştır, yine de tahriş riskini en aza indirgemek için su sporları giysinizin altına bir içlik giymenizi tavsiye ediyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Hendaye (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir. Daha iyi bir ısı yalıtımı için, ürünün vücuda tam oturması ve ürünün içine giren suyun azaltılması gerekmektedir. Elbiseyi denerken sıkıymış gibi hissetmek oldukça normaldir, suya girildiği zaman bu his ortadan kalkacaktır. Bedeninize bol gelen bir giysi, ısı yalıtımı sağlamaz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM