100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
SHIMANO

Rüzgar kesici, yağmur geçirmez, kısa konçlu.

SHIMANO S2000D AYAKKABI KILIFI

Yoğun olarak bisiklet sürenler için tasarlandı. (seans başına 3 saat veya daha fazla) 2mm neopren, su ve rüzgar geçirmez ürün. Bileğin rahat hareket edebilmesi için kısa konç. Kuvvetlendirilmiş cırtcırt ile ayarlanabilir taban. Arazi bisikletleri ile kullanılabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8317940
TEKNİK BİLGİLER
Bileşenlerin su geçirmezliği.

Su geçirmezlik, kumaşın yağmur damlalarının geçişini engellemesi anlamına gelmektedir. Kumaşın, düşen su miktarı mm cinsinden alınarak, su basıncına dayanıklılığı ölçülür (ISO 811 standartlarında test yapılır). Değer ne kadar yüksekse, kumaş o kadar su geçirmezdir. 2000 mm su geçirmezliğe sahip bir kumaş, 2000 mm suyun uyguladığı basınca dayanıklıdır. (bu da 2 saatlik sağanak yağmura denk gelmektedir.)

Rüzgar kesici malzemenin avantajları

Bisikletin hızı, soğuk hissini oldukça arttırır. Örneğin dış sıcaklık 10°C ise, 25km/s hızında hissedeceğiniz sıcaklık 7°C olacaktır.
Rüzgar kesici bir katman, hava geçişini engelleyerek sıcaklık kaybını azaltır.

Bakım tavsiyesi

30°C'de makinede yıkanabilir. Sentetik programda yıkayın. Ürünü makineye ters çevirip yerleştirin. Deterjanı az kullanın. Yumuşatıcı kullanmayın. Sıcak ve hava alan bir alanda kurutun. Kurutucuya atmayın.Kuru temizleme yapılmaz. Klorlu su kullanmayın. Kalorifer üstüne koymayın.

Ürün testleri

Lille'deki (Fransa) BTWIN VILLAGE'da bisiklet kullanıcılarının rahatlığını sağlamak üzere sürekli araştırmalar yapılmaktadır. Ekibimiz, bisiklet kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzerine odaklanmıştır. Ürünlerimizi gerçek kullanım alanlarında da, bisiklette yaşayacağınız koşullara uyumunu görmek için, test edilmektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM