DOMYOS

Sportif ve feminen kesim.

SHAPE SPORCU ATLETİ

Düşük - yoğun olarak fitness (sıkılaşma, kas geliştirme antrenmanı) yapanlar için tasarlandı. Hafif ve rahat kesimli bileşeni sayesinde bu sporcu atleti hareket özgürlüğü sağlar ve ek danteli sayesinde teri dışarı atar.

Renk : Koyu lacivert

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8380042
TEKNİK BİLGİLER
Feel Beautiful koleksiyonu Feel Beautiful koleksiyonu, kadınların spor giysileri içinde kendilerini güzel hissetmelerini sağlamak için tasarlandı. Görünümünüzü yeniden şekillendiren ve ortaya çıkaran bu kıyafetler sayesinde keyifle antrenman yapın. Bu ürünler, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan fitness giysilerini tasarlamak amacıyla kullanım testlerine tabi tutulmuştur.
Bileşen Hafif ve kırışmaz bileşeni bacakları daha uzun gösterir.
Geniş kesimli ve rahat Bol kesimi hatlarınızı ortaya çıkarmadan hareket özgürlüğü sağlar, yüksek yakası sayesinde sportif bir görünüm sunar.
Grafik baskılı ek dantel Sportif ve feminen görünüm. İki rengi mevcuttur, bu sporcu atleti, Feel Beautiful alt giyim koleksiyonu ile giyilebilir!
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM