100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Kalçalarda toparlayıcı etkiye sahiptir.

SHAPE FITNESS TAYTI

Düşük - yoğun olarak fitness (sıkılaşma, kas geliştirme) antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Toparlayıcı tayt, görünümünüzü, özellikle "kalça bölgesindeki yağ toplanmasını" daha düzgün göstermek için farklı sıkılaştırma özellikleri olan teknik malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8366346
TEKNİK BİLGİLER
Feel Beautiful koleksiyonu

Feel Beautiful koleksiyonu, kadınların spor giysileri içinde kendilerini güzel hissetmelerini sağlamak için tasarlandı. Görünümünüzü yeniden şekillendiren ve ortaya çıkaran bu kıyafetler sayesinde keyifle antrenman yapın. Bu ürünler, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan fitness giysilerini tasarlamak amacıyla kullanım testlerine tabi tutulmuştur.

Düz karın etkisi yaratan bel

Geniş bel bölgesi 2 sıkılaştırıcı malzeme eklenmesi sayesinde bedeninizi toparlar. Karnınızı toparlar ve kendinizi incelmiş hissedersiniz.

Toparlayıcı bir etki sağlayan teknik ek kumaş

Kalçaların yanlarında bulunan malzeme "üst üste yapıştırılmış" yüksek sıkılaştırma özelliğine sahip 2 bileşenin birleşiminden oluşan bir malzemedir. Ayrıca kalçalarınızın yuvarlaklığını "ortaya çıkarır".

Feminen model

Kıvrımlarınızı ortaya koyan kesimler paçalarda şeffaf ek parçaya sahiptir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM