TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Düz karın etkisi yaratan bel.

SHAPE + FITNESS KAPRİ

Düşük - yoğun olarak fitness (sıkılaşma, kas geliştirme) antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Düz karın etkisi yaratan geniş bel bölgesi ile görünümünüzü inceltmek için özel olarak tasarlanan kapri. Fitness aktiviteleriniz sırasında maksimum rahatlık sağlar.

Renk : Porselen pembe / KOYU GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8366333
TEKNİK BİLGİLER
Feel Beautiful koleksiyonu

Feel Beautiful koleksiyonu, kadınların spor giysileri içinde kendilerini güzel hissetmelerini sağlamak için tasarlandı. Görünümünüzü yeniden şekillendiren ve ortaya çıkaran bu kıyafetler sayesinde keyifle antrenman yapın. Bu ürünler, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan fitness giysilerini tasarlamak amacıyla kullanım testlerine tabi tutulmuştur.

Düz karın etkisi yaratan bel

Geniş bel bölgesi 2 sıkılaştırıcı malzeme eklenmesi sayesinde bedeninizi toparlar. Karnınızı toparlar ve kendinizi incelmiş hissedersiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM