100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Domyos imzalı özel bir teknoloji ürünüdür.

SHAPE BOOSTER TAYT

Düşük - yoğun olarak fitness (sıkılaşma, kas geliştirme antrenmanı) yapanlar için tasarlandı. Spor yaparak selülitlerinden kurtulmak isteyen kadınlar için yenilikçi ve özel bir ürün! SHAPE BOOSTER tayt, daha sıkı ve daha düzgün bir şekilde cildinizi güzelleştirir.
KULLANIM ÖNERİLERİ:
GÜNDE 1 SAATTEN DAHA UZUN SÜRE KULLANMAYINIZ / DECATHLON'DA KULLANDIĞINIZ BEDENİNİZDEN 1 BEDEN KÜÇÜĞÜNÜ ALINIZ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8366111
TEKNİK BİLGİLER
Önemli bilgiler

Fitness aktivitelerinizde rahatlık sağlamak için, standart bedeninizden bir beden küçük seçmeniz gereklidir. Kapri vücudunuzu tam sarmalıdır. Özellikle, destek parçaların kaymaması ve daha etkili olması için vücuda yapışmalıdır. Üçgen destek parçasının tepesi, kalçanın altına gelecek şekilde yerleştirilir ve ucu diz çukuruna kadar inmemelidir.

İnovasyon

Özel tasarım! Birinci kalite bu spor kaprisi ile yaptığınız sporun etkilerini vücudunuzda hissedebilirsiniz. Bu kapri, selülitlerinizi azaltmaya ve vücudunuzu sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ürünün en önemli vaadi kimyasal bir ürün kullanılmamış olmasıdır, böylece mikrokapsüllenmiş uygulamaların aksine yıkamalara karşı dayanıklıdır: Haftada 1,5 saat spor yapın! Bağımsız laboratuvarlar tarafından kanıtlanmış sonuçlara sahip, görünümünüzü güzelleştirecek ideal kapri.

Teknoloji: silikon destek parçalar

"Çıkıntılara" sahip destek parçaları, hareketleriniz sırasında vücudunuzu ovuşturarak masaj yapar. Yaptığınız spor aktivitesi ile birleştiğinde vücudunuzdaki yağları yakar fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar.

Selüliti azaltma

84 gün boyunca, 45 dakikalık 2 seans olarak yapılan fitness antrenmanlarında (haftada toplam 1,5 saat egzersiz) SHAPE BOOSTER kapri giymek, sadece kalçalara özel tasarımlara ve olmayanlara oranla sarkmalarda %17'ye varan azalma sağlar. Testler, 22 katılımcıya bir bacağında destek parçası olan diğerinde olmayan tayt giydirilerek gerçekleştirilmiştir.

Vücudu sıkılaştırma

SHAPE BOOSTER taytı giymek, 45 dakikalık 2 seans olarak yapılan fitness antrenmanlarında (haftada toplam 1,5 saat egzersiz) 42 günden itibaren, kalçadaki kasların güçlenmesine yardımcı olur. 84 gün içinde etkisini göstermektedir. 84 gün içinde, kalçalarda ve basende %12'den fazla sıkılaşma görülür.

Düz karın etkisi yaratan bel

Geniş bel bölgesi 2 sıkılaştırıcı bileşen eklenmesi sayesinde bedeninizi toparlar. Karnınızı toparlar ve kendinizi incelmiş hissedersiniz.

Ürün sorumlusunun önerileri

SHAPE BOOSTER taytı giyerek yaptığınız fitness antrenmanınızı bitirdikten sonra daha yumuşak bir cilt için nemlendirici krem sürebilirsiniz.

Giyip / Çıkarma Önerileri

SHAPE BOOSTER taytı giymek klasik bir tayta göre daha karmaşık gibi görünebilir. Daha iyi bir etki için taytı giyerken nazik davranmakta fayda vardır. Taytı giydikten sonra, antrenman sırasında maksimum rahatlık için destek noktalarını kalçanın ve popunun doğru yerlerine gelecek şekilde yerleştirmeniz gerekir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi SHAPE BOOSTER tayt, birçok yıkama testinden geçirilerek zaman içinde kalitesinin bozulmadığı kanıtlanmıştır (üründe, çekme, renk atması, destek parçalarda bozulma olmamıştır). Masaj yapan silikon destek parçalar, toksikoloji testlerinden geçirilmiştir ve ten ile doğrudan temas halinde bile hiçbir zehirleme riski yoktur.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM