DOMYOS

Domyos imzalı özel bir teknoloji ürünüdür.

Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri Fitness, Jimnastik ve Dans - SHAPE BOOSTER FITNESS TAYTI DOMYOS - Fitness, Jimnastik ve Dans
Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri

SHAPE BOOSTER SELÜLİT AZALTICI FITNESS TAYTI - KADIN - SİYAH DOMYOS

DOMYOS
Düşük - yoğun olarak fitness (sıkılaşma, kas geliştirme) antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Spor yaparak selülitlerinden kurtulmak isteyen kadınlar için yenilikçi ve özel bir ürün! SHAPE BOOSTER kapri, daha sıkı ve daha düzgün bir şekilde cildinizi güzelleştirir.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

139.99TL -  %

139.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 03/11/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8366110
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Selülit azaltma Y Kalçalarda oluşan sarkmaların azalmasına yardımcı olur.
Şekillendirme Y Bölgesel işlevi, kalça ve popodaki kasların sıkılaşmasını sağlar.
Düz Karın Etkisi Y Geniş bel bölgesi sayesinde karnınızı düz, bedeninizi ince gösterir.
Şekillendirici Y Kalçalarınız gözle görülür bir şekilde sıkılaşmasını sağlar.
TEKNİK BİLGİLER
inovasyon Özel tasarım! Birinci kalite bu spor kaprisi ile yaptığınız sporun etkilerini vücudunuzda hissedebililirsiniz .Bu kapri, selülitlerinizi azaltmaya ve vücudunuzu sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ürünün en önemli vaadi kimyasal bir ürün kullanılmamış olmasıdır, böylece mikrokapsüllenmiş uygulamaların aksine yıkamalara karşı dayanıklıdır. Haftada 1,5 saat spor yapın! Bağımsız laboratuvarlar tarafından kanıtlanmış sonuçlara sahip, görünümünüzü güzelleştirecek ideal kapri.
Teknoloji: silikon destek parçalar "Çıkıntılara" sahip destek parçaları, hareketleriniz sırasında vücudunuzu ovuşturarak masaj yapar. Yaptığınız spor egzersizi ile birleştiğinde vücudunuzdaki yağları yakarak fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.
Selüliti azaltma SHAPE BOOSTER kapriyi giymek, bu tasarıma sahip olan ve olmayan ürünler ile karşılaştırıldığında, 84 gün boyunca 45 dakikalık 2 seans olarak yapılan fitness antrenmanlarında (haftada toplam 1,5 saat egzersiz) orta boyuttaki sarkmalarda %17 ve çok büyük boyuttaki sarkmalarda ise %12'lik bir azalma sağlar. Testler, 22 katılımcıya bir bacağında destek parçası olan diğerinde olmayan kapri giydirilerek gerçekleştirilmiştir.
Vücudu sıkılaştırma SHAPE BOOSTER kapriyi giymek, 45 dakikalık 2 seans olarak yapılan fitness antrenmanlarında (haftada toplam 1,5 saat egzersiz) 42 günden itibaren, kalçadaki kasların güçlenmesine yardımcı olur. 84 gün içinde etkisini göstermektedir. Kalçalardaki ve popodaki sıkılaşma, 84 gün içinde görünür hale gelir.
Düz karın etkisi yaratan bel Geniş bel bölgesi 2 sıkılaştırıcı malzeme eklenmesi sayesinde bedeninizi toparlar. Karnınızı toparlar ve kendinizi incelmiş hissedersiniz.
Ürün sorumlusunun önerileri SHAPE BOOSTER kapriyi giyerek yaptığınız fitness antrenmanınızı bitirdikten sonra daha yumuşak bir cilt için nemlendirici krem sürebilirsiniz.
Giyip / Çıkarma Önerileri SHAPE BOOSTER kapriyi giymek klasik bir kapriye göre daha karmaşık gibi görünebilir. Daha iyi bir etki için kapriyi giyerken nazik davranmakta fayda vardır. Kapriyi giydikten sonra, antrenman sırasında maksimum rahatlık için destek noktalarını kalçanın ve popunun doğru yerlerine gelecek şekilde yerleştirmeniz gerekir.
3 etaptan oluşan bu yenilik nasıl çalışır? 1. SHAPE BOOSTER kapriyi giydiğinizde destek parçalar vücudunuza tam oturur. 2. Ürünün kumaşının dar oluşundan ve vücudun hareket etmesinden dolayı oluşan basınç sayesinde destek parçalar teninize masaj yapar. Destek parçalarındaki çıkıntılar hafifçe teninizi batarak masaj yapılıyormuş hissi verir. Böylece, vücudunuzdaki fazla yağların yakılması sağlanır.
3. Spor yaparak vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş : 81.0% Poliamit, 19.0% Elastan İkinci astar : 76.0% Poliamit, 24.0% Elastan Roba : 67.0% Poliamit, 33.0% Elastan Ped : 100.0% Silikon
Ürün testi SHAPE BOOSTER kapri, birçok yıkama testinden geçirilerek zaman içinde kalitesinin bozulmadığı kanıtlanmıştır (üründe, çekme, renk atması, destek parçalarda bozulma olmamıştır). Masaj yapan silikon destek parçalar, toksikoloji testlerinden geçirilmiştir ve ten ile doğrudan temas halinde bile hiçbir zehirleme riski yoktur.
Uyarılar Rahatlık açısından, art arda 4 saatten fazla kullanmayın.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
139.99TL
139.99TL
2
70.00TL
139.99TL
3
46.66TL
139.99TL