DOMYOS

Domyos imzalı özel bir teknoloji ürünüdür.

Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri Fitness, Jimnastik ve Dans - SHAPE BOOSTER FITNESS KAPRİSİ DOMYOS - Fitness, Jimnastik ve Dans
Kadın Sıcak Hava Fitness Kıyafetleri

SHAPE BOOSTER SELÜLİT AZALTICI FITNESS KAPRİSİ - KADIN - SİYAH DOMYOS

DOMYOS
Düşük - yoğun olarak fitness (sıkılaşma, kas geliştirme antrenmanı) yapanlar için tasarlandı. Spor yaparak selülitlerinden kurtulmak isteyen kadınlar için yenilikçi ve özel bir ürün! SHAPE BOOSTER tayt, daha sıkı ve daha düzgün bir şekilde cildinizi güzelleştirir.
KULLANIM ÖNERİLERİ:
GÜNDE 1 SAATTEN DAHA UZUN SÜRE KULLANMAYINIZ / DECATHLON'DA KULLANDIĞINIZ BEDENİNİZDEN 1 BEDEN KÜÇÜĞÜNÜ ALINIZ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

154.99TL -  %

154.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 02/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8366110
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Selülit azaltma Y Kalçalarda oluşan sarkmaların azalmasına yardımcı olur.
Şekillendirme Y Bölgesel işlevi, kalça ve popodaki kasların sıkılaşmasını sağlar.
Düz Karın Etkisi Y Geniş bel kemeri sayesinde karnınızı düz, belinizi ince gösterir.
Şekillendirici Y Kalçaların gözle görülür şekilde sıkılaşmasını sağlar.
TEKNİK BİLGİLER
Önemli bilgiler Fitness aktivitelerinizde rahatlık sağlamak için, standart bedeninizden bir beden küçük seçmeniz gereklidir. Kapri vücudunuzu tam sarmalıdır. Özellikle, destek parçaların kaymaması ve daha etkili olması için vücuda yapışmalıdır. Üçgen destek parçasının tepesi, kalçanın altına gelecek şekilde yerleştirilir ve ucu diz çukuruna kadar inmemelidir.
İnovasyon Özel tasarım! Birinci kalite bu spor kaprisi ile yaptığınız sporun etkilerini vücudunuzda hissedebilirsiniz. Bu kapri, selülitlerinizi azaltmaya ve vücudunuzu sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ürünün en önemli vaadi kimyasal bir ürün kullanılmamış olmasıdır, böylece mikrokapsüllenmiş uygulamaların aksine yıkamalara karşı dayanıklıdır: Haftada 1,5 saat spor yapın! Bağımsız laboratuvarlar tarafından kanıtlanmış sonuçlara sahip, görünümünüzü güzelleştirecek ideal kapri.
Teknoloji: silikon destek parçalar "Çıkıntılara" sahip destek parçaları, hareketleriniz sırasında vücudunuzu ovuşturarak masaj yapar. Yaptığınız spor aktivitesi ile birleştiğinde vücudunuzdaki yağları yakar fazlalıklarınızdan kurtulmanızı sağlar.
Selüliti azaltma 84 gün boyunca, 45 dakikalık 2 seans olarak yapılan fitness antrenmanlarında (haftada toplam 1,5 saat egzersiz) SHAPE BOOSTER kapri giymek, sadece kalçalara özel tasarımlara ve olmayanlara oranla sarkmalarda %17'ye varan azalma sağlar. Testler, 22 katılımcıya bir bacağında destek parçası olan diğerinde olmayan tayt giydirilerek gerçekleştirilmiştir.
Vücudu sıkılaştırma SHAPE BOOSTER kapriyi giymek, 45 dakikalık 2 seans olarak yapılan fitness antrenmanlarında (haftada toplam 1,5 saat egzersiz) 42 günden itibaren, kalçadaki kasların güçlenmesine yardımcı olur. 84 gün içinde etkisini göstermektedir. 84 gün içinde, kalçalarda ve basende %12'den fazla sıkılaşma görülür.
Düz karın etkisi yaratan bel Geniş bel bölgesi 2 sıkılaştırıcı bileşen eklenmesi sayesinde bedeninizi toparlar. Karnınızı toparlar ve kendinizi incelmiş hissedersiniz.
Ürün sorumlusunun önerileri SHAPE BOOSTER kapriyi giyerek yaptığınız fitness antrenmanınızı bitirdikten sonra daha yumuşak bir cilt için nemlendirici krem sürebilirsiniz.
Giyip / Çıkarma Önerileri SHAPE BOOSTER kapriyi giymek klasik bir kapriye göre daha karmaşık gibi görünebilir. Daha iyi bir etki için kapriyi giyerken nazik davranmakta fayda vardır. Kapriyi giydikten sonra, antrenman sırasında maksimum rahatlık için destek noktalarını kalçanın ve popunun doğru yerlerine gelecek şekilde yerleştirmeniz gerekir.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
81.0% Poliamit, 19.0% Elastan
Roba
67.0% Poliamit, 33.0% Elastan
İkinci astar
76.0% Poliamit, 24.0% Elastan
Ped
100.0% Silikon
Bakım önerileri İlk kullanımdan önce yıkayın. Uygun bir alanda yıkayın. Kurutma makinesi kullanmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Uyarılar Günde 1 saatten fazla kullanmayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi SHAPE BOOSTER kapri, birçok yıkama testinden geçirilerek zaman içinde kalitesinin bozulmadığı kanıtlanmıştır (üründe, çekme, renk atması, destek parçalarda bozulma olmamıştır). Masaj yapan silikon destek parçalar, toksikoloji testlerinden geçirilmiştir ve ten ile doğrudan temas halinde bile hiçbir zehirleme riski yoktur.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
154.99TL
154.99TL
2
77.50TL
154.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
154.99TL
154.99TL
2
77.50TL
154.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
154.99TL
154.99TL
2
77.50TL
154.99TL
Diğer kartlar
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
154.99TL
154.99TL