SUBEA
kargo_2021
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Su ve Yaz Sporları - SCD DALIŞ MANOMETRESİ SUBEA - SPORLAR
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Su ve Yaz Sporları - SCD DALIŞ MANOMETRESİ SUBEA - SPORLAR
  • ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI Su ve Yaz Sporları - SCD DALIŞ MANOMETRESİ SUBEA - SPORLAR
Referans numarası : 8397258
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
ŞNORKELLE DALIŞ EKİPMANLARI & AKSESUARLARI

Scd Arkadan Aydınlatmalı Dalış Manometresi - 300 Bar SUBEA

SUBEA
Decathlon
Dalış yapan Subea ekiplerimiz okunması kolay bu manometreyi, tüp içerisinde kalan hava hacmini doğru bir şekilde takip edebilmeniz için tasarladı. 300 bara kadar tüp basıncına dayanıklı dalış manometresi. Yüksek basınçlı sistemlerle uyumludur.

Ürün Faydaları

Okunma kolaylığı 50 bar'dan 300 bar'a kadar gösteren arkası fosforlu kadranı ile kolay okunur.
Sağlamlık Patlamaya ve darbeye karşı korumalıdır.

Üstlendiklerimiz

Teknik ortağımız: Hendaye, Fransa'da DECATHLON Su Sporları Merkezi'nde bulunan PlanetOcean (beş PADI yıldızlı dalış merkezi). Merkezde tüm yıl boyunca SUBEA ürünleri kullanılır. Eğitmen ekibi SUBEA dalış ürünlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur: SUBEA tasarım ekibi, ürün müdürleri, tasarımcılar ve mühendislerle birlikte, dalış merkezindeki dalgıçlar (tüm yıl eğitim gören başlangıç seviyesindeki dalgıçlar) yardımıyla ürünler uzun süreli kullanım testlerine tabi tutulur.
Ürün testi Hendaye'deki (Fransa) ekiplerimiz tarafından tasarlanmış ve test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Teknik özellikler

Krom kaplama tek parça paslanmaz pirinç gövdeli 300 bar manometre, patlama ve darbeye karşı korumalıdır. Berilyum bakır alaşımlı hassas spiral parça. 55 mm. dış çapa sahip hortum. Dıştan vidalı. 7/16'' HP. Ağırlık: 260 gram. Daha fazla güvenlik ve okunabilirlik için 0 - 50 bar arasında kırmızı alan göstergesi. Manometreyi bir yere takmak ve güvenlik kayışı sayesinde elde taşımak için yan tarafında ek bir halka bulunur.

Birleştirme şekli için öneriler

Birinci kademede çok fazla sıkmamanızı öneriyoruz. Çok fazla sıkmak, genellikle pirinç krom bileşenli (yumuşak alaşım) birinci kademenin zarar görmesine neden olabilir. Hortumun halka contalı ek bölümü, gerekli olan su sızdırmazlığı sağlar. Ek yerlerini yağlamak ve kullanım ömrünü uzatmak için bir silikon yağı kullanın.

Regülatörlerin bakımı

SUBEA, regülatörlerinize her iki senede bir bakım ve her sene en azında bir kere görsel inceleme yaptırmanızı öneriyor. Her iki işlemin de SUBEA sertifikalı atölyelerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
Özellikle yoğun bir sezondan (100 dalıştan fazla) ya da uzun saklama döneminden sonra bakım yaptırmanız önemle tavsiye edilir.
https://support.decathlon.fr/plongee-fr-tp_20687

Saklama önerileri

Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan (elektrikli motorlar, ocak, vb.) ve ultraviyole ışınlarından uzak bir yerde saklanması gerekir. Aksi halde, bağlantı noktaları hızlı bir şekilde zarar görerek regülatörün doğru işlemesini ve güvenliğinizi etkiler. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısı kaynaklarından uzak ve kuru bir yerde saklayın.

Ağırlık

0,26 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Roba
100.00% Aramid
Şasi
100.00% Çelik
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın. Kuru ve havadar bir yerde kurutun.
Saklama önerisi Dalış malzemelerinin, ozon bileşenli kaynaklardan uzak bir yerde saklanması gerekir. Ekipmanınızı, doğrudan güneş ışığı almayan, ısı kaynaklarından uzak ve kuru bir yerde saklayın.
Uyarılar Dalış için eğitmen onayı/gözetimi gereklidir.
KULLANIM KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayın → Kullanım Kılavuzu
Ürünü nasıl kullanmalıyım

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM