100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Hafif derinlikte kalça oyukluğu olan bikini altı

SALLY VENICE BİKİNİ ALTI

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Klasik kesimli, hafif derinlikte kalça oyukluğu bulunan, bacakların daha uzun görünmesini sağlayan bikini altı. Elastik kenar kısımları. Su sporları yaptığınızda kavrama sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357420
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Bacaklarının daha uzun görünmesinin sırrının kalçalarda hafif bir dekolte olması gerektiğini bilen kadınlar için, SALLY bikini altı ideal bir üründür. Klasik yapısı sayesinde güvenilir bir kesim sağlar ve bütün vücut türlerine kolayca uyum sağlar. Yanlardaki elastik yapı mayonuzun suyun içindeyken kaymamasını sağlar.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM