FOUGANZA

3 cm'e kadar baş çevresinde ayarlanabilir.

Binicilik Kasklar-Yelekler Binicilik - Safety Jump Binici Togu (Kaskı) FOUGANZA - Binici Ekipmanları
Binicilik Kasklar-Yelekler

SAFETY JUMP BİNİCİ KASKI - KAHVERENGİ FOUGANZA

FOUGANZA
HOBİ AMAÇLI haftada 1 - 2 kere binicilik yapanların başlarını düşme anında desteklemek için tasarlandı. Bu binici kaskı, hafifliği ve pratikliği sayesinde hoşunuza gidecek. Bütün kask boyları 3 farklı kafa genişliğini kapsar. Elastik kemeri sayesinde otomatik olarak ayarlanır.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

79.99TL -  %

79.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 17/09/2015 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 17/09/2015 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8218036
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Destek 4 noktadan takılabilen kemeri sayesinde başı daha iyi kavrar.
Rahatlık İç süngerler çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir.
Havalandırma 14 delik ve 8 havalandırma kanalı bulunur Önden hava girişi ve hava alan ense.
Ayarlanabilir yapi Arkada bulunan elastik kemer, kaskın kolayca ayarlanmasını sağlar.
Darbelere karşı koruyucu Directive 89/686/CEE uzman sertifikalı kask.
ÖZELLİKLERİ
Tür
Ayarlanabilir.
TEKNİK BİLGİLER
Beden XS(51-53 cm), S(53-55cm), M(55-57cm), L(57-59 cm), XL(59-61cm)
Havalandırma Kaskın 14 havalandırma deliği ve 4 kanalı vardır. 14 havalandırma deliği kanallar tarafından sıcak havayı dışarı atar. Kanallar sayesinde hava akışı sağlanır ve kaskın arka bölümünden sıcaklık dışarı atılır.
Esnek vizör Avrupa standartlarına uygun esnek vizör.
Hafiflik 400 g.
Kaskın ayarlanması Maksimum koruma için kask, basınç alanı yaratmadan kafaya doğrudan temas etmelidir. Kaskın, ne öne, ne arkaya, ne de yan taraflara kaymaması için emniyet kayışı doğru ayarlanmalıdır.
Kemerin ayarlanması İdeal kavrama için kask kemeri, çene seviyesinden değil, bir çene kayışı gibi boğazın altından geçmelidir.
Darbe emicilik Bu kask, dış kabuğun veya koruyucu dolgu maddesinin veya her ikisinin birlikte kısmen tahrip olması nedeniyle oluşabilecek darbe enerjisinin bir kısmını emmek üzere tasarlanmıştır. HASAR GÖZLE GÖRÜLÜR OLMAYABİLİR. BU YÜZDEN, DARBE DURUMUNDA TÜM KASKI DEĞİŞTİRMEK GEREKİR.
Standart EN 1384 Avrupa Uyum Standardı, Ekim 2014'te yürürlükten kaldırılmıştır. İkame standardı beklerken, Avrupa'da satışa devam edilebilmesi için, üretilen kaskların 4 Kasım 2014'ten itibaren CE işaretiyle damgalanması gerekmektedir. Bu işaret, 89/686/CE sayılı Direktif ile veya VG1 01.040 2014-12 belgesiyle tamamlanmış olmalıdır.
Standartlarla ilgili bilgiler: EN 1384 işaretli bir kask, hem antrenman hem de yarış için uygundur. Bununla birlikte, yarışmalarda bazı organizasyonlar farklı standartlar isteyebilirler. Emin olmadığınız takdirde, bu bilgileri doğrulamak için yarış organizasyonundan sorumlu kişiye başvurmanız önerilir.
Bakım önerileri Dış yüzeyi sabunlu su ile temizleyin, durulayın ve kurutun. Sünger maksimum 30°C'de yıkanır. Kurutma makinesinde kurutmayın.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
100.00% Genleştirilmiş Polistren (EPS)
Ana astar
100.00% Akrilonitril Butadiyen Stiren
Bakım önerileri Dış yüzeyi sabunlu su ile temizleyin, durulayın ve kurutun. Sünger maksimum 30°C'de yıkanır. Kurutma makinesinde kurutmayın.
Saklama önerisi Kaskı, ısı kaynağı veya arabanızın güneş alan arka bölümü gibi yüksek sıcaklığa maruz kalabileceği yerlerde bırakmayın. Bu polistiren maddenin koruyucu özelliklerinin yıpranmasına sebep olabilir.
Uyarılar DARBE ALMIŞ BÜTÜN BİNİCİ KASKLARI YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMELİDİR
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Bağımsız laboratuvar olan UTAC, Fransız yetkilileri tarafından güvenlik ekipmanlarının Brüksel Avrupa Komisyonu tarafından yayınlanan direktiflere uygun olup olmadığını denetlemek üzere görevlendirilmiştir. Teknik becerileri ile tanınan kuruluş, EuroNCAP bağımsız avrupa organizasyonunun resmi laboratuvarları arasında yer almaktadır. UTAC ayrıca, Birleşmiş Milletler'in talepleri doğrultusunda da test çalışmaları yürütmektedir. Bu kask, AB'ye üye ülkelerce resmi olarak onaylanmıştır.
Ürün testi Yasalara uygun bir şekilde laboratuvarda test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM