100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
KALENJI

Hava alan yumuşak dokulu tişört!

Referans numarası : 8380679

RUN DRY+ TİŞÖRT

Sıcak havalarda koşu antrenmanları yapan kadınlar için tasarlandı. Pamuklu etkisi yaratan ultra yumuşak kumaşı ve feminen çizgileriyle nefes alan koşu tişörtü!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Teri dışarı atma özelliği

Bu tişört, mükemmel hava dolaşımı sağlamak, daha hızlı kurumak ve benzersiz bir rahatlık sunmak için koltuk altlarında, yanlarda ve sırtta file bölgelere sahiptir!

Kesim

Koşarken rahat olmanızı ve özgürce hareket etmenizi sağlayan önü kısa arkası uzun kesimli, vücuda oturan tişört!

Reflektörlü

Ön ve arkada bulunan logolar birden fazla yüksek reflektör özelliğine sahip parçadan oluşur (> 350 cd/lux.m2) Bu parçalar araba farlarından yansıyan ışığı emer. Bu ürün bir korunma ekipmanı değildir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Bu tişört, laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu sporcu atleti, sporcular tarafından teri etkin olarak emme ve dışarı atma özelliğiyle beğenilmiştir. RUN DRY tişört, pamuk bileşenli bir tişörte oranla daha hızlı kuruma sağlaması sebebiyle maksimum rahatlık ile koşu antrenmanları yapmanızı sağlar.
Ürün testi Bu ürün yıkama ve kurutma testlerinden geçerek, rengini ve formunu koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler ürünün kalite standartlarımıza uygun olduğunu gösterir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM