Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
DOMYOS

Küçük yaşta RJ'ye başlamak için ideal

Referans numarası : 8353917

RİTMİK JİMNASTİK ÇEMBERİ

Hobi amaçlı Ritmik Jimnastik yapanlar için tasarlandı Ritmik Jimnastik antrenmanları için tasarlanan bu çember sporun özel ihtiyaçları için uygundur: kontrol edilebilirlik, esneklik & dayanıklılık

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Ritmik Jimnastik (RJ) taşınabilir el aletleri nasıl seçilir?

Ritmik Jimnastikte taşınabilir el aletlerinin 5 tane olması önerilir: top, çember, kurdele, labutlar ve ip. Her taşınabilir el aleti için 2 ürün gamı öneriyoruz: Başlangıç seviyesi ürün gamında gençlerin kolayca öğrenebilmesi için daha küçük ve daha hafif ürünler bulunur. Bu ürün gamı, jimnastik yapan gençler için uygundur. Yarışma ürün gamında boyutları ve ağırlığı resmi standartlara uygun ürünler bulunur. 13 - 14 yaş üzeri kullanıcılar için uygundur.

Ritmik jimnastik kıyafetleri nasıl seçilir?

Tasarım ekibimizin önerisi: antrenman amaçlı jimnastik yapan kullanıcılar için ideal ekipman bir mayo ya da üst, bir şort ya da tayttır, bu sayede tüm aksesuarlarını benzersiz bir hareket özgürlüğü ile kullanabilirler. Mayonun antrenmanlarda kullanımı isteğe bağlıdır ancak müsabakalarda zorunludur.

Çemberimin bakımını nasıl yapacağım?

Jimnastik çemberiniz ahşap, beton vb. yüzeylerde kullanıldığında zarar görebileceğinden her zaman bir jimnastik matı üzerinde ya da çoklu sporlara uygun bir zeminde kullanılmasını öneriyoruz. Çemberi bulaşık sabunu, su ve yumuşak yüzeyli bir sünger kullanarak temizleyin. İyice yıkayın ve hafifçe silin.
Aşınmaları önlemek için mikrofiber bir bez kullanarak kurulayın.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana parça
100.00
Bakım önerileri Islak bezle temizleyin.
Saklama önerisi Rengini ve yuvarlak yapısını korumak amacıyla güneşten uzak bir yerde, iç mekanda muhafaza edilmesi önerilir
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, spor kulübümüz bünyesindeki jimnastikçiler tarafından test edilip onaylanmıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM