TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
NABAIJI

Kalçalarınızı kapatmak için etekli yapı.

RIANA ETEKLİ MAYO

haftada en az bir kere hobi amaçlı yüzenler için tasarlandı. Küçük göğüsler için çıkarılabilir pedlere sahip, eteği ile kalçalarınızı kapatan, rahatlık ve kavrama sağlayan mayo.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8361798
TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman:

Hobi amaçlı yüzme: hobi amaçlı yüzenler, haftada en az bir kere her seviyede yüzme antrenmanları yapan yüzücülerdir. Her şeyden önce, faydaları ve sağlığa etkileri açısından su içinde yapılan bir fiziksel aktivite ararlar. Onlara uygun olacak şekilde, Nabaiji vücutlarının ihtiyaçlarına uyum sağlayan ve yüzmek için en uygun ürünleri sunar.

Şekil

X şeklinde sırt kesimi: bir mayonun özelliği her şeyden önce size rahatlık sunması, yüzme sırasında hareketlerinizi etkilememesi ve sizi rahatsız etmemesidir. Bu sebeple, mayonuzun sırt kesiminin seçimi size uyum sağlaması açısından çok önemlidir. X şeklindeki sırt kesimine sahip mayolarda, çapraz askılar hareket serbestliği sağlar. Askılar birbirlerine sabitlenmiş olmadığı için vücut şekline uyum sağlarlar.

Bileşen

Bileşen: %80 Poliamit, %20 Elastan Havuzda sıklıkla kullanılan mayolar klorlu sudan dolayı aşınırlar. Elastan fiberler bileşenin hem esnek hem de rahat olmasını sağlar ancak klorlu su ile temasta daha az dayanıklıdır. Hobi amaçlı yüzüyorsanız, bu bileşen sizin için çok uygundur. Fakat düzenli ve yoğun bir şekilde yüzüyorsanız %100 polyester bileşenli bir mayo tercih etmelisiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM