NABAIJI

Sıkma ipi sayesinde vücudunuza göre ayarlanır.

Kadın Yüzücü Mayoları Yüzme Yeni - RIANA ALL PUZL BİKİNİ ALTI NABAIJI - Yüzme Yeni
Kadın Yüzücü Mayoları

RIANA ALL PUZL BİKİNİ ALTI - KADIN - SİYAH NABAIJI

NABAIJI
Haftada bir kereden az olmak üzere hobi amaçlı yüzenler için tasarlandı. Kaymasını engelleyen sıkma ipi sayesinde keyifle yüzebileceğiniz bikini altı.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8361464
TEKNİK BİLGİLER
Yaptığınız antrenman Hobi amaçlı yüzme: Hobi amaçlı yüzenler, haftada bir kereden az olmak üzere her seviyede yüzme antrenmanı yapan kişilerdir. Her şeyden önce, faydaları ve sağlığa etkileri açısından su içinde yapılan bir fiziksel aktivite ararlar. Nabaiji, bu kişiler için, yüzmeye uygun olmasının yanı sıra vücut şekilllerine de uyum sağlayan ürünlerden oluşan geniş bir mayo yelpazesi sunar.
Şekil Yüzme antrenmanları için özel olarak tasarlanmış klasik kesimli bikini altı. Hangi seviyede yüzerseniz yüzün düz elastik bandı ve sıkma ipi sayesinde antrenman sırasında size destek sağlar ve yerinde kalır.
Kumaş Kumaş: %80 poliamit, %20 elastan. Havuzda sürekli kullanılan mayolar zaman içinde klorlu su nedeniyle zarar görür. Kumaşa esneklik kazandıran elastan fiber rahatlık sağlar ancak, klora karşı son derece hassastır. Hobi amaçlı yüzüyorsanız bu tür bir mayo sizin için çok uygundur. Düzenli, hatta yoğun şekilde yüzüyorsanız tercihen %100 polyester bileşenli bir mayo kullanın.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER