WED'ZE

Küçük hacimli yapısı, pistler için vazgeçilmezdir

REVERSE ONE 300 SIRT ÇANTASI

Snowboard ve kayak yaparken telesiyej üzerinde erişimi kolay, güvenlikli küçük bir çanta arayanlar için tasarlandı. Reverse One 300 hafif sırt çantası, 15 litrelik az yer kaplayan hacmi sayesinde kayak ve snowboard yapanların istedikleri her şeyi taşımaları için idealdir. Ön tarafta kayak/snowboard taşıma özelliği

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8368522
TEKNİK BİLGİLER
Kayak / snowboard taşıma Çantanın ön kısmında yetişkin ya da çocuk kayaklarını veya snowboardlarını taşıyabilirsiniz. Bu taşıma özelliği rahatlık sunmanın yanı sıra telesiyeje gidene kadar kalınacak yere ve park alanına güvenle ve rahat bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
Kask taşıma Çantanın üst kısmında bulunan küçük kayış sayesinde kasklarınızı taşıyarak tüm eşyalarınızla birlikte zorlanmadan pistlerde yürümenizi sağlar.
Omuz askıları Göğüs kayışı ile ayarlanabilir omuz askıları, kullanımda kavrama kolaylığı sağlar. Bu sayede snowboard ve kayak yaparken çantanın rahatsızlık verecek şekilde hareket etmesini engeller.
Cepler Cepleri sayesinde pist üzerindeyken ihtiyacınız olan tüm eşyaları yanınıza alabilmenizi sağlar. Örneğin=

Ana cep:

- Enerji barları X 4
- 50 cl'lik bir şişe su
- Bir çift eldiven
- Bere

Ön cep:
- Pist haritası
- Güneş kremi

File iç cep:
- Araba anahtarları
- Cüzdan
Reverse sırt çantasının kullanım şekli Tokayı açın. ÇANTAYI ÖNE GEÇİRME: Çantayı öne doğru çevirmek için, sağ kolunuzu aşağıya doğru indirin ve sol kolunuzla karın kayışının kulpunu tutun ve çekin. Güvenlik için tokayı kemere bağlayın. Toka, kendiliğinden açılamayacak bir sisteme sahiptir. AÇMA: Çok pratik açma kapama sistemi sayesinde çantanızın içindeki eşyalara kolayca ulaşabilirsiniz, en diptekilere bile!
Taşıma sapı Tutuşu kolay ergonomik taşıma sapı sayesinde çantayı kolayca taşıyabilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM