100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Kayak / Snowboard taşıma Çözümleri

REVERS 500 KAYAK SIRT ÇANTASI

Kayak veya Snowboard yaparken güvenli, dayanıklı, şık ve büyük bir spor çantası arayan sporcular için tasarlanmıştır. Freestyle tamamen teknik yapıda birçok aksesuar ile tasarlanmış bir çantadır, kayak takımı, snowboard ve çocuk kayaklarını taşımanızı sağlar. 23 litrelik hacmi sayesinde günlük kayaklara uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8343129
TEKNİK BİLGİLER
Ergonomik askılar:

Çanta kayak takımı veya snowboard ile sırtınıza takılı haldeyken, 3 mm EVA ve 8 mm PU'dan oluşan kayış bileşeni ile maksimum rahatlığı sağlar. Kayak pistlerinde geçireceğiniz uzun günleriniz için vazgeçilmezdir.

Cepler

Çok sayıda büyük hacimli cebi ve birçok iç bölümü bulunmaktadır. Çanta boyutları : (29cm genişlik x 48cm yükseklik x 18cm derinlik) Sırt cebinin boyutları (aynıdır) x 5cm genişlik ve 7 litre hacim. Ana cep: 11cm genişlik ve 13 L / dolgulu maske gözü (21 cm genişlik x 16cm yükseklik x 5cm derinlik), 1.5 L hacim. Düzenleme cebi: (22 cm genişlik x 22 cm yükseklik x 5 cm derinlik)

Taşıma sapı

Taşıma ya da düzenleme için kolaylıkla elde taşınabilen çanta.

Ayarlama kolaylığı

2 ayarlanabilir kayış: Bir karın ve bir göğüs kayışı ile kayak ya da snowboard yapan sporcunun vücuduna göre rahatlıkla ayarlanabilen sırt çantası. Kayak destek kayışları ayarlanabilir olmaları sayesinde kayakların boyuna ve genişliğine uydurulabilir. Çocuk ve yetişkin kayaklarına göre ayarlanabilir.

Çantanın sırtı

Sırt bölümünde bulunan 3 mm yoğunluğunda PU sayesinde "serttir" böylece kullanımda kolaylık sağlar ve kayak veya snowboard taşınırken sırtı destekler.

Taşıma

Taşıma kayışları ile, kayak (kayak boyu en fazla 140 mm) ya da snowboard taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir olmaları sayesinde, snowboard yerine çocuk ya da yetişkin kayak takımını taşımanızı sağlar.

Reverse Sistemi - kullanım talimatları

Reverse sistemi, sırt çantanızı, eşyalarınıza ulaşmak istediğinizde ya da telesiyeje bindiğinizde, kolay bir hareketle ön tarafa almanızısağlayan bir tasarımdır. Nasıl yapılır? Tokanın alt kısmında bulunan tokayı tutunuz ve aşağıya doğru çekiniz. Çantayı çevirmek için, sağ kolunuzu aşağıya doğru indirin ve sol kolunuzla karın kayışının kulpunu tutun ve çekin.

Çantanın alt kısmı

900D Polyester ve poliüretan kaplamadan oluşan yapısı ile çantanın alt kısmının aşınmasının önüne geçilir, kullanılan çadır kumaşı ile çantanızı kar üstüne yerleştirdiğinizde bile kuru kalır.

Sıkıştırma kayışları

Sıkıştırma kayışları sayesinde çantanın içinde bulunan malzemeler yüzünden artan hacmini ayarlayabilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Decathlon ürünleri ile Snowboard yapan sporcular.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM