QUECHUA

Sıcak tutan ve su geçirmeyen mont.

Kışlık Montlar - Kadın - RAINWARM 600 MONT QUECHUA
Kışlık Montlar - Kadın

RAINWARM 600 OUTDOOR MONT - KADIN - KOYU GRİ QUECHUA

QUECHUA
Kışın doğa yürüyüşü yaparken yağmurdan, rüzgardan ve soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. Sıcak tutan ve su geçirmeyen mont Orijinal kesimi ve modern tarzı ile teknik özelliklerinden hiçbir şey kaybetmeyen bu ceket kötü hava koşullarına karşı etkili bir koruma sağlar.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
209.99TL - %

209.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
209.99TL  %
209.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8343866
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez membran kaplama (8000 mm). %100 su sızdırmaz dikişler.
Isı yalıtımı Elyaf dolgulu gövde ve kapüşon. Sıcak tutan cep astarı.
Nefes alabilirlik Hidrofil membran (RET=12): terin dışarı atılmasını sağlar.
Farklı kullanım çeşitleri Çıkarılabilir kapüşon.
Ekolojik tasarım %80 geri dönüştürülmüş plastik şişeden elde edilen elyaf dolgu malzemesi.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan su geçirmez kadın montu
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Kısa ve dar kesim. Her vücut şekli için uygun olmayabilir. Geniş iç hacmi sayesinde, montun içine sıcak tutan bir kazak ya da polar tarzı 2. bir katman giyebilirsiniz.
Kapüşon Sıkma kordonu ve stoperler aracılığıyla istenen yükseklikte ayarlanabilir ve çıkarılabilir. Kapüşonun arkasında bulunan cırt cırt sayesinde derinliği ayarlanabilir. Kapüşonda bulunan siperlik sayesinde yüzü mükemmel şekilde korur.
Cep sistemi Çıtçıtla kapatılan ve sıcak tutan kapaklı 2 el cebi, 1 adet fermuarlı ve 1 adet kapaklı göğüs cebi, 1 adet kapaklı büyük iç cebi bulunur.
Ayarlanabilir etek ucu Çıtçıtlarla ayarlanabilir.
Ayarlanabilir bilek kısımları Çıtçıtlarla ayarlanabilir.
Ürün avantajı Özenle gerçekleştirilmiş son dokunuşlar: fitilli kadife iç yaka, sentetik deri cep içleri, kapitoneli astar sırt kısmı, karo baskılı ön kısım, metal aksesuarlar, vb...
Önerilen tamamlayıcı ürünler Bakım Ürünleri: su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada minimum oranda kullanmanızı öneriyoruz.
Bileşenin su geçirmezliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça kumaşın su geçirmezlik seviyesi de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.
Bileşenin su tutmazlığı Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece su almayan kumaş, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Bu işlem için gereken ürünleri mağazalarımızda bulabilirsiniz. Su geçirmeyen tüm Quechua montlarına "su tutmazlık" bakımı uygulanmalıdır.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET<9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.
Ürünün su geçirmezliği Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Astar
100.00% Polyester
Bilek
62.00% Polyester, 33.00% Pamuk, 05.00% Elastan
Bakım önerileri Yumuşatıcı kullanmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 40°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
Uyarılar Uzun süreli doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun, ürünleri gerçek kullanım koşullarında test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI