100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA Fins de serie

Sıcak tutan ve su geçirmeyen ceket.

RAINWARM 600 CEKET

Düz arazide doğa yürüyüşü yaparken yağmurdan ve rüzgardan korunmak isteyenler için tasarlandı. Sıcak tutan ve su geçirmeyen ceket. Orijinal kesimi ve modern tarzı ile teknik özelliklerinden hiçbir şey kaybetmeyen bu ceket kötü hava koşullarına karşı etkili bir koruma sağlar.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
199.99TL -25 %

149.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: 09/02/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
209.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat209.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8224610
AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez membran (8000 mm). %100 su sızdırmaz dikişler.
Isı yalıtımı Elyaf dolgulu gövde ve kapüşon. Ceplerde sıcak tutan astar.
Nefes alabilirlik Hidrofil membran (RET=12): Terin dışarı atılmasını sağlar.
Farklı kullanım çeşitleri Çıkarılabilen kapüşon.
Ekolojik tasarım %80 oranında geri dönüştürülmüş plastik şişeden elde edilen dolgu malzemesi.
Çevre dostu Kullanım süresi karşılaştırması: Sıcak tutan, su geçirmez erkek montu
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri

Kısa ve vücuda oturan kesim. Her vücut şekli için uygun olmayabilir. Geniş iç hacmi sayesinde, ceketin içine sıcak tutan bir kazak ya da polar gibi ikinci bir katman giyebilirsiniz.

Kapüşon

Sıkma kordonu ve stoperler aracılığıyla istenen yükseklikte ayarlanabilir. Kapüşonun arkasında bulunan cırt cırt sayesinde derinliği ayarlanabilir. Şekil hafızalı siperlik şeklindeki yapısı ile yüzü mükemmel şekilde korur.

Cep sistemi

Elleri sıcak tutan kapaklı 2 cep + 1 fermuarlı göğüs cebi + 1 çıt çıt ile kapatılan fermuarlı cep + 1 çıt çıtlı büyük iç cep.

Ayarlanabilir etek ucu

Çıt çıtla ayarlanabilir.

Ayarlanabilir bilek kısımları

Çıt çıtla ayarlanabilir.

Ürünün avantajı

Özenle gerçekleştirilmiş son dokunuşlar: Fitilli kadife iç yaka, sentetik deri cep içleri,sırt kısmı kapitoneli astar, ön kısmı karolu desen, metal aksesuarlar...

Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri

Bakım Ürünleri: su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım süresi, boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada minimum oranda kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bileşenin su geçirmezlik özelliği

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.

Bileşenin su tutmazlık özelliği

Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmaz, sıcak tutar ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Bu tür bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz. Bütün su geçirmeyen Quechua montlar bakım gerektirir.

Bileşenin nefes alabilirlik özelliği

Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş / 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.

Kıyafetin su geçirmezlik özelliği

Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Ana kumaş
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
Roba
46.00% Polyester, 54.00% Pamuk
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Kuru temizleme yapmayınız
Ütülemeyiniz
Beyazlatıcı kullanmayınız
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuru olduğundan emin olun.
Uyarılar Uzun süreli doğa yürüyüşlerine uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Söz konusu QUECHUA ürünlerimizi ancak gerçek hayat koşullarında test ederek teknik ve tasarımdaki gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI