QUECHUA

EN UYGUN FİYATLI: su geçirmez ve sıcak tutan mont

Kışlık Montlar - Kadın Doğa Yürüyüşü - RAINWARM 50 MONT QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kışlık Montlar - Kadın

RAINWARM 50 OUTDOOR MONT - KADIN - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Kış ve sonbahar aylarında, doğa yürüyüşü sırasında yağmurdan, rüzgardan ve soğuktan korunmak isteyenler için tasarlandı. EN UYGUN FİYATLI sıcak tutan ve su geçirmez mont: Kötü hava koşullarına karşı mükemmel koruma sağlar. Hayır diyemeyeceğiniz çok uygun fiyata.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

69.99TL -  %

69.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8370284
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez kaplama (2000 mm). Su sızdırmaz ana dikişler.
Isı yalıtımı Polar dolgu malzemesi. Cep ve sırt bölümleri sıcak tutan astardan yapılmıştır.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan su geçirmez kadın montu
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Geniş iç hacmi sayesinde, montun içine 2. katman olarak sıcak tutan bir kazak ya da polar tarzı bir üst giyilebilir.
Cepler Sıcak tutan cırt cırtlı 2 el cebi.
Ayarlanabilir manşetler Elastik kordon ile ayarlanır.
Önerilen tamamlayıcı ürünler Su geçirmez Rain-Cut üst pantalon,vücudunuzun alt bölgelerini korurken rüzgar ve sağanak yağmura karşı yağmurlukla birlikte kullanıldığında tamamlayıcı bir koruma sağlar. Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve su tutmama özelliğini yeniler.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça kumaşın su geçirmezlik seviyesi de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.
Bileşenin su tutmazlık özelliği Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece su almayan kumaş, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Bu konu ile ilgili olarak faydalanabileceğiniz bakım ürünlerini mağazalarımızda bulabilirsiniz. Su geçirmeyen tüm Quechua montlara su tutmazlık işlemi uygulanmalıdır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Astar : 100.0% Polyester Ana kumaş : 100.0% Polyester
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun gerçek koşullarda etkilerini test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
Bakım önerileri 30°C de yıkanabilir. Yumuşatıcı kullanmadan sıvı deterjanla yıkayın. Makineye atmadan önce fermuarları kapatın ve cırt cırtları bağlayın. Her yıkamada, uygun bir bakım ürünü kullanarak montun su tutmama özelliğini korumasını sağlayın. Tüm Decathlon mağazalarında, su geçirmez ve nefes alan kumaşların bakımına yönelik özel olarak tasarlanmış ürünler bulunmaktadır. Uyguladığınız bu ürünler sayesinde, kıyafetlerinizi kullanım ömürleri boyunca daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
69.99TL
69.99TL
2
35.00TL
69.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
69.99TL
69.99TL
2
35.00TL
69.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
69.99TL
69.99TL
2
35.00TL
69.99TL