QUECHUA

Sıcak tutan 3'ü bir arada yağmurluk.

Kışlık Montlar - Erkek Doğa Yürüyüşü - RAINWARM 300 MONT QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Kışlık Montlar - Erkek

RAINWARM 300 OUTDOOR MONT - 3'Ü BİR ARADA - ERKEK - KIRMIZI QUECHUA

QUECHUA
Soğuktan, rüzgardan ve yağmurdan korunmak ve sıcaklığını koşullara göre ayarlamak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlandı. Sıcak tutan, su geçirmez ve nefes alan 3'ü 1 arada yağmurluk. Klasik tarzı ve 3'ü 1 arada modüler tasarımı sayesinde, doğa yürüyüşlerinizin yanı sıra günün her saatinde kullanmak isteyeceksiniz.

Renk : Koyu kiremit rengi

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

159.99TL -  %

159.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8370005
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik 5000 mm'ye kadar su geçirmez kaplama. %100 su sızdırmaz dikişler.
Isı yalıtımı Polar fiberden üretilen iç mont, ceplerde sıcak tutan astar.
Nefes alabilirlik Nefes alan (RET 12) hidrofil kaplama. Çıkarılabilir polar iç mont.
Farklı kullanım çeşitleri İç poları çıkarılabilen 3'ü 1 arada yağmurluk. Kapüşonu, yakanın içine katlanır
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sıcak tutan, su geçirmez erkek yağmurluğu
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
L bedende 1220 g.
Beden
S - XXXL
Renk
kırmızı
Diğer renkler
Siyah, mavi, haki
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Standart kesim. Geniş iç hacmi sayesinde, yağmurluğun içine 2. katman olarak sıcak tutan ince bir kazak ya da mikro polar bir üst giyebilirsiniz.
Kapüşon Yakaya toplanabilir. Boyu elastik ip ve stoperler ile ayarlanır. Başın arka kısmında bulunan cırt cırtlı bant sayesinde kapüşonun derinliği ayarlanabilir. Kapüşonda bulunan siperlik sayesinde yüzü korur.
Dış montun cepleri 2 adet fermuarlı sıcak tutan el cebi + 1 adet fermuarlı dış göğüs cebi + Ana kanat altında kalan 1 adet Napolyon tipi gizli cep.
Ayarlanabilen alt kısım Elastik ip ve stoperler ile ayarlanır.
Ayarlanabilir bilek kısımları Cırt cırtlı bantlar ile ayarlanır.
Çıkarılabilir iç mont Polar fiberden üretilmiştir. 2 adet fermuarlı el cebi bulunur. Kolların iç kısmında bulunan poliamit astar sayesinde kolayca giyip çıkarılabilir.
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Bakım Ürünleri: Su geçirmezlik özelliği sağlayan sprey veya sıvı ile makinede yıkanabilir. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler. Bu ürünleri her yıkamada kullanarak ürünün su tutmazlık özelliğini korumasını sağlayabilirsiniz.
Bileşenin su geçirmezliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir ürün, 2000 mm su basıncına dayanıklı demektir (bu da yaklaşık bir saatlik sağanak yağışa denk gelir).
Kıyafetin su geçirmezliği Teknolojiler®: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Test, sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirilmiştir.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az hefes alan veya hiç nefes almayan kumaş.
Bileşenin su tutmazlığı Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içine çekmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz. Bütün su geçirmez özelliğe sahip Quechua yağmurluklar, su tutmazlık bakımı gerektirir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş : 100.0% Polyester Ana astar : 100.0% Polyester Astar : 100.0% Polyester
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun, ürünleri gerçek kullanım koşullarında test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Saklama önerisi Su geçirmez bu ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuru olduğundan emin olun.
Bakım önerileri Makinede 30°C'de yıkayın. Yumuşatıcı kullanmadan sıvı deterjanla yıkayın. Makineye koymadan önce fermuarları ve cırt cırtları kapayın. Her 3 yıkamada bir, uygun bakım ürünü kullanarak yağmurluğun su tutmama özelliğinin korumasını sağlayın. Tüm Decathlon mağazalarımızda, nefes alan ve su geçirmeyen kumaşların bakımına yönelik özel olarak tasarlanan ürünler bulunur. Uyguladığınız bu ürünler sayesinde, kıyafetlerinizi kullanım ömürleri boyunca daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
159.99TL
159.99TL
2
80.00TL
159.99TL
3
53.33TL
159.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
159.99TL
159.99TL
2
80.00TL
159.99TL
3
53.33TL
159.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
159.99TL
159.99TL
2
80.00TL
159.99TL
3
53.33TL
159.99TL