TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Sıcak tutan 3'ü bir arada yağmurluk.

RAINWARM 300 MONT

Soğuktan, rüzgardan ve yağmurdan korunmak ve sıcaklığını koşullara göre ayarlamak isteyen doğa yürüyüşçüleri için tasarlandı. Sıcak tutan, su geçirmez ve nefes alan 3'ü 1 arada yağmurluk. Klasik tarzı ve 3'ü 1 arada modüler tasarımı sayesinde, doğa yürüyüşlerinizin yanı sıra günün her saatinde kullanmak isteyeceksiniz.

Renk : Koyu kiremit rengi / KIRMIZI

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8370005
TEKNİK BİLGİLER
Kapüşon

Yakaya toplanabilir. Elastik kordon ile yüksekliği ayarlanabilir. Kafanın arkasında bulunan cırt cırt ile derinliği ayarlanabilir. Siperliği sayesinde yüzü korur.

Cepler

2'si iç montta bulunan 6 cep. YAĞMURLUK: 2 adet fermuarlı sıcak tutan el cebi, 1 adet fermuarlı dış göğüs cebi, ana kapak altında 1 adet Napolyon tipi fermuarlı gizli cebi bulunur. POLAR: Fermuarlı 2 el cebi.

Ayarlama

Elastik kordon ile ayarlanabilen etek ucu Cırt cırt ile ayarlanabilir bilekler.

3'ü 1 arada sistemi

Ön tarafta fermuarlı sisteme sahip çıkarılabilir polar ve çıt çıtlı bilekler.

Su geçirmezlik

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç artıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık iki saatlik sağanak yağışa denk gelir).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun, ürünleri gerçek kullanım koşullarında test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM