QUECHUA

Doğa yürüyüşlerinde korunaklı bir alt arayanlar

Su Geçirmez Erkek Montları - RAINCUT ÜST PANTOLON  QUECHUA
Su Geçirmez Erkek Montları

RAIN-CUT SU GEÇİRMEZ OUTDOOR ÜST PANTOLON - ERKEK - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Düz arazide doğa yürüyüşü yaparken yağmura karşı koruma sağlayan bir üst pantolon arayanlar için tasarlandı. Bu basit, az yer kaplayan, su geçirmeyen ve nefes alan üst pantolonu yağmurlu havalarda korunmak için yağmurluğunuz ile birlikte sırt çantanıza yerleştirebilirsiniz!
UYARI:
ÜRÜNÜN KALIBI DARDIR.BİR BEDEN BÜYÜĞÜNÜ ALMANIZI ÖNERİRİZ
Decathlon
39.99TL - %

39.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
39.99TL  %
39.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8382416
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez (2 000 mm kaplama). %100 su sızdırmaz dikişler.
Nefes alabilirlik Hidrofil kaplama (RET=12): kıyafetin içindeki yoğunlaşmayı engeller.
Yer kaplamama Hafif ve az yer kaplayan yapısıyla çantanızın vazgeçilmezi.
Yanınızda taşıyın!
TEKNİK BİLGİLER
Kıyafetin su geçirmezliği Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Giyme kolaylığı Ayakkabıları çıkarmadan giymeyi ve çıkarmayı sağlayan fermuarlı paçalar. Ayakkabılar çok büyükse kullanım kısıtlaması olabilir.
Ayarlanabilir bel çevresi Elastik ve bağcıklı.
Beden ve kesim Geniş kesim. Paça bölgesinde bulunan fermuarlar sayesinde paçaları kıvrılmaz.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir).
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini tekrar kazandırmak ve kullanım ömrünü uzatmak için sprey gibi bu tarz ürünlere özel üretilmiş ürünler kullanabilirsiniz.
Bileşenin su tutmazlığı (su geçirmezlikle karıştırılmamalıdır) Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece kumaş su geçirmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz).
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.00% Polyester
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma - Düşük Sıcaklıkta
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarım ekiplerimiz yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek koşullarda test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI