QUECHUA Fins de serie

EN İYİ FİYAT :Su geçirmez ve nefes alır.

RAINCUT KADIN DOĞA YÜRÜYÜŞ YAĞMURLUĞU - Pembe

rüzgardan korunmak isteyen YÜRÜYÜŞÇÜLER için tasarlanmıştır. EN İYİ FİYAT :Su geçirmez ve nefes alır.Yağmura karşı koruma sağlayan mont.
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
29.99TL -10 %

26.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: 26/09/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
29.99TL  %
29.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8302369
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez (2 000 mm kaplama). Su sızdırmaz ana dikişler.
Nefes alabilirlik Hidrofil kaplama (RET=12): kıyafetin içindeki yoğunlaşmayı engeller.
Cep 1 adet fermuarlı yan cep - yağmurluğu sıkıştırmak için kılıf işlevi görür.
Yer kaplamama Daha az yer kaplaması için katlanabilir ve kendi cebinde taşınabilir.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Erkek yağmurluğu - sustainability.decathlon.com
TEKNİK BİLGİLER
Beden ve Kesim bilgileri Geniş kesimi sayesinde bu yağmurluğun içine kazak veya polar tarzı ikinci bir katman giyebilirsiniz.
Kapüşon Elastik kordon ve stoper ile ayarlanır. Kapüşonda bulunan siperlik sayesinde yüzü korur.
Ayarlanabilir etek ucu Elastik kordon ve stoper ile ayarlanır.
Ayarlanabilir bilekler Elastik ip ile ayarlanır.
Ürün avantajı 1/2 yaka fermuarı sayesinde rahat giyilir.
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Su geçirmez "Rain-Cut" üst pantolon, vücudunuzun alt bölgelerini korurken rüzgar ve yağmura karşı etkili bir yağmurluk ile birlikte kullanıldığında tamamlayıcı bir koruma sağlar. Bakım ürünleri: su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.
Bileşenin su tutmazlığı Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece kumaş su geçirmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Bütün su geçirmez özelliğe sahip Quechua yağmurluklar su tutmazlık bakımı gerektirir.
Çevresel önlemler Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %100 polyester
Bakım önerileri Makinede 30°C 'de yıkayın.Sıvı deterjanla yıkayınız, yumuşatıcı kullanılmaz. Yıkamaya başlamadan önce fermuarları ve bantları kapatınız. Her yıkamadan sonra, su geçirmezlik bakımını yenileyiniz. Kumaşın su geçirmezlik bakımı için uygun ürünler bütün Decathlon mağazalarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin kullanım şekli su geçirmeyen malzemenizin kullanım süresini ve performansını belirleyecektir.
Saklama önerisi Kaldırmadan önce iyice kurutun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün modellerimiz, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için, aynı koşullarda, temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Bizce, QUECHUA ürünlerini tasarlamanın ve geliştirmenin tek yolu, gerçek koşullarda etkilerini test etmektir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI