QUECHUA

EN İYİ FİYAT :Su geçirmez ve nefes alır.

Su Geçirmez Kadın Montları Doğa Yürüyüşü - RAINCUT KADIN DOĞA YÜRÜYÜŞ YAĞMURLUĞU - Pembe QUECHUA - Outdoor Kıyafeti ve Giyimi
Su Geçirmez Kadın Montları

Rain-cut Kadın Doğa Yürüyüşü Yağmurluğu QUECHUA

QUECHUA
rüzgardan korunmak isteyen YÜRÜYÜŞÇÜLER için tasarlanmıştır. EN İYİ FİYAT :Su geçirmez ve nefes alır.Yağmura karşı koruma sağlayan mont.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

29.99TL -  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 30/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8302369
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez kaplama (2000 mm). Su sızdırmaz ana dikişler.
Nefes alabilirlik Hidrofil kaplama (RET=12): yağmurluğun içindeki yoğunlaşmayı engeller.
Cep 1 adet fermuarlı yan cep - yağmurluğu sıkıştırmak için kılıf işlevi görür.
Yer kaplamama Daha az yer kaplaması için katlanabilir ve kendi cebinde taşınabilir.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Erkek yağmurluğu - sustainability.decathlon.com
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
M/L bedende 200 gr
Beden
XS/S ; M/L ; XL/XXL.
Renk
Pembe
Diğer renkler
mavi/mavi.
TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri Geniş kesimi sayesinde, içine kazak ya da ince polar türü ikinci bir katman giyilebilir.
Kapüşon Elastik bağcık ve stoper ile ayarlanır. Kapüşonda bulunan vizör sayesinde yüzü mükemmel şekilde korur.
Ayarlanabilir etek ucu Sıkma kordonu ve stoperler ile ayarlanır.
Ayarlanabilir bilekler Elastik kordon ile ayarlanır.
Ürün avantajı 1/2 yaka fermuarı sayesinde rahat giyilir.
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Su geçirmez "Rain-Cut" üst pantolon, vücudunuzun alt bölgelerini korurken rüzgar ve yağmura karşı etkili bir yağmurluk ile birlikte kullanıldığında tamamlayıcı bir koruma sağlar. Bakım Ürünleri: su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü ile makinede yıkanabilir. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve su tutmama özelliğini yeniler.
Bileşenin su geçirmezliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir).
Kıyafetin su geçirmezliği Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.
Bileşenin su tutmazlığı Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece kumaş su geçirmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Bütün su geçirmez özelliğe sahip Quechua yağmurluklar su tutmazlık bakımı gerektirir.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER %100 polyester
Bakım önerileri Makinede 30°C 'de yıkayın.Sıvı deterjanla yıkayınız, yumuşatıcı kullanılmaz. Yıkamaya başlamadan önce fermuarları ve bantları kapatınız. Her yıkamadan sonra, su geçirmezlik bakımını yenileyiniz. Kumaşın su geçirmezlik bakımı için uygun ürünler bütün Decathlon mağazalarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin kullanım şekli su geçirmeyen malzemenizin kullanım süresini ve performansını belirleyecektir.
Saklama önerisi Kaldırmadan önce iyice kurutun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün modellerimiz, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için, aynı koşullarda, temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Bizce, QUECHUA ürünlerini tasarlamanın ve geliştirmenin tek yolu, gerçek koşullarda etkilerini test etmektir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER