100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Sade ve az yer kaplayan üst pantolon.

Referans numarası : 8073384

RAINCUT ERKEK DOĞA YÜRÜYÜŞ YAĞMURLUK PANTOLONU - Siyah

Doğa yürüyüşü yaparken yağmura karşı koruma sağlayan bir üst pantolon arayanlar için tasarlandı. Sade, az yer kaplayan, su geçirmez ve nefes alan üst pantalon. Yağmurluğunuzla tamamlamak için kolayca çantanızın alt kısmına yerleştirebilir ve sağanak yağmurdan tamamen korunabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kıyafetin su geçirmezlik özelliği

Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.

Giyme kolaylığı

Ayakkabıları çıkarmadan giymeyi ve çıkarmayı sağlayan fermuarlı baldır bölgesi.

Ayarlanabilir bel çevresi

Elastik ve bağcıklı.

Beden bilgileri

Bol kesim. Baldır bölgesinde bulunan fermuarlar sayesinde paçaları kıvrılmaz.

Bileşenin su geçirmezlik özelliği

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.

Önerilen tamamlayıcı ürünler

Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler.

Bileşenin su tutmazlığı

Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içine çekmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Tüm su geçirmez Quechua üst pantolonlar bu işleme tabi tutulur.

Bileşenin nefes alabilirliği

Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. QUECHUA ürünlerini tasarlamak ve teknik özelliklerini düzenli olarak geliştirmek için en uygun yolun, ürünleri gerçek kullanım koşullarında test etmek olduğunu düşünüyoruz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM