QUECHUA

Maksimum sıcaklık için!

Kışlık Montlar - Erkek Erkek Spor Giyim - RAIN X-WARM 700 PARKA  QUECHUA - Erkek Spor Giyim
Kışlık Montlar - Erkek

RAIN X-WARM 700 OUTDOOR PARKA - ERKEK - SİYAH QUECHUA

QUECHUA
Kış aylarında soğuk havada doğa yürüyüşü yaparken yağmurdan, rüzgardan korunmak isteyen yürüyüşçüler için tasarlandı. Maksimum sıcaklık ve koruma sağlamak için. Bu parka, sizi en zorlu kış şartlarında da sıcak tutmak için tasarlandı. Önerilen sıcaklık: - 25°C'ye kadar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

304.99TL -  %

304.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 21/02/2014 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 21/02/2014 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8283743
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik Su geçirmez membran kaplama (5000 mm). %100 su sızdırmaz dikişler.
Isı yalıtımı 300 g/m2 elyaf dolgu ve maksimum sıcaklık sağlayan I-reflect Teknolojisi.
Farklı kullanım çeşitleri Çıkarılabilir sentetik kürk kenarlar.
Nefes alabilirlik Hidrofil membran (RET=12): Terin dışarı atılmasını sağlar.
Ekolojik tasarım %80 oranında geri dönüştürülmüş plastik şişeden elde edilen dolgu malzemesi.
Çevre dostu D Puanı - Karşılaştırma: Sıcak tutan su geçirmez erkek montu - teknik detaylar
ÖZELLİKLERİ
Ağırlık
L bedende 1070 g.
Bedenler
S - XXXL
Renk
Siyah
Diğer renkler
Lacivert, Kırmızı, Toprak rengi
TEKNİK BİLGİLER
Ürün avantajı I-reflect teknolojisi: Alüminyum ile kaplanmış I-reflect teknolojisi sadece birkaç gram ağırlığında olsa dahi vücut tarafından üretilen kızılötesi dalgaları %65 oranında dağıtır. Ayrıca giyildiğinde ısı yalıtımı performansını artırarak ısı kaybını %15 oranında azaltır.
Beden bilgileri Kısa parka. Standart kesim. Geniş hacmi sayesinde, parkanın içine ikinci katman olarak sıcak tutan kuş tüyü bir yelek ya da polar ilmeklerden oluşan bir kazak giyebilirsiniz.
Kapüşon Çıkarılabilen kapüşon. Polyester dolgu ile astarlanmış kapüşonun etrafında çıkarılabilen sentetik kürk bulunur. Yüksekliği elastik kordonu ve stoperler aracılığıyla, derinliği kapüşonun arkasında bulunan askısı ve tokası sayesinde ayarlanabilir.
Cep sistemi Dış yüzey: Eller için 2 sıcak tutan cep + 2 kapaklı üst cep + 2 kapaklı göğüs cebi + 2 fermuarlı göğüs cebi. / İç kısım: Telefon için fermuarlı bir bölmeye sahip büyük cep + 2 file "quick access" cep.
Ayarlanabilir etek ucu Sıkma kordonu ve stoperler aracılığıyla soğuğa karşı koruma sağlar.
Ayarlanabilir bilek kısımları Isı kaybını önleyen manşetli bilekler.
Kapatma sistemi Çift kursörlü fermuarı oturduğunuzda ya da ayakta durduğunuzda maksimum kolaylık sağlar.
Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri Bakım Ürünleri: Sıvı deterjan, sprey ya da su geçirmezlik sağlayan sıvı. Bu ürünler ile ürününüzün kullanım ömrü boyunca iyi bir performans göstermesini sağlayabilir, kumaşım su tutmazlık özelliğini yeniden kazanmasını sağlayabilirsiniz.
Önerilen ısı ölçümü Mükemmel ısı dağılımı sayesinde: termal rahatlık sağlayarak, üşümenize de sıcaklamanıza da engel olur. ISO 11079 standartları çerçevesinde belirlenen kullanım sıcaklığı: Rüzgarsız ve güneşsiz havada saatte 4 km/sa hızla yapılan yürüyüşlerde. Montunuzu şunlarla birlikte giyebilirsiniz: Üst: uzun kollu tişört + gömlek + kolsuz kuş tüyü yelek / alt vücut: tayt + polar içlik + pantolon / baş: şapka + kapüşon / eller: iç eldiven + eldiven / ayaklar: kayak ve kayak sonrası çorabı.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm su tarafından uygulanan basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 2 saatlik sağanak yağışa denk gelir).
Bileşenin su tutmazlığı Bir kumaşın su tutmazlık özelliği, suyun emilmeden kıyafet yüzeyinde akma kapasitesidir. Böylece, kumaş suyu içeri sızdırmaz, sıcak tutar ve hafif kalır. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetin kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir (her yıkamada uygulamanızı öneririz). Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz. Tüm su geçirmez Quechua montlar su tutmazlık işlemine tabi tutulur.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş / 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.
Kıyafetin su geçirmezliği Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 l / sa / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Polietilen
Bilek
62.00% Polyester, 33.00% Pamuk, 05.00% Elastan
Roba
18.00% Polyester, 82.00% Akrilik
Astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
100.00% Poliamit
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Bakım önerileri Yumuşatıcı kullanmayın. Yıkamadan önce kürkü çıkarın. Fermuar kapalı olarak yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Bu su geçirmeyen ürünü dolaba kaldırmadan önce tamamen kuruduğundan emin olun.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Eric Loizeau ve ekibi tarafından test edilip onaylanmıştır. Eski denizci, 90'lı yıllarda tek başına veya takımı ile kazandığı sayısız yarış ile tanınan Eric Loizeau 1992 yılında dağcı olmak için hayatını değiştirerek dağa yerleşti. Takım çalışması ve sürdürülebilir gelişme alanlarında, deneyimlerini şirketlerle paylaşmak üzere rehber ekiple birlikte ELO (Eric Loizeau Organisation) adlı kurumu kurdu. Ayrıca, Glénat yayınlarından çıkan, Du Cap Horn à l'Everest adlı kitabın yazarıdır.
Ürün testi Eric Loizeau ve ekibi tarafından aralık 2012'de test edilmiştir. Test koşulları: Günlük soğuk hava şartları temel alınmıştır. Çok soğuk yolculukta (Kanada). Paris'te scootera binerken ya da Kanada'da kar motoruna binerken oluşabilecek şartlar dikkate alınmıştır. Gözlemler: "Kış boyunca işe yarayan bir ürün. Soğuk havalarda oldukça etkili, Ocak ayında yaptığımız Kanada seyahatimiz için oldukça uygundu. Bu ürünü maceraya atılacak tüm kullanıcılarımız için öneriyoruz."
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM