100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Kendi cebine katlanır: Kullanışlı ve su geçirmez!

Referans numarası : 8207363

Rain-cut Zip Erkek Doğa Yürüyüşü Yağmurluğu - Lacivert

Doğa yürüyüşü yaparken yağmura ve rüzgara karşı koruma sağlayan bir yağmurluk arayanlar için tasarlandı. Kendi cebine katlanır: Kullanışlı ve su geçirmez! Ek koruma sağlayan yağmurluk. Her yere kolaylıkla götürebileceğiniz su geçirmez bu yağmurluk, nefes alır ve hafiftir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Beden bilgileri

Geniş kesimi sayesinde, içine kazak ya da ince polar türü ikinci bir katman giyilebilir.

Kapüşon

Kapüşonu, sıkma kordonu ve stoperler yardımıyla ayarlanabilir ve yakanın içine katlanabilir.

Cep sistemi

Cırt cırt ile kapatılan 2 el cebi bulunur.

Ayarlanabilir alt kısım

Sıkma kordonu ve stoperler ile ayarlanır.

Ayarlanabilir manşetler

Elastik ip ile sıkılabilir.

Tavsiye edilen tamamlayıcı bakım ürünleri

Su geçirmez "Rain-Cut" üst pantolon, vücudunuzun alt bölgelerini korurken rüzgar ve yağmura karşı etkili bir yağmurluk ile birlikte kullanıldığında tamamlayıcı bir koruma sağlar. Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmama özelliğini yeniler.

Bileşenin su geçirmezliği:

Kumaşın su geçirmezlik seviyesi, yüksekliği milimetre cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. 2000 mm su geçirmezlik seviyesine sahip bir bileşen, 2000 mm'lik su basınca dayanıklı demektir (yaklaşık 1 saatlik sağanak yağışa denk gelir).

Ürünün su geçirmezliği:

Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.

Bileşenin nefes alabilirliği

Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç nefes almayan kumaş.

Bileşenin su tutmazlığı

Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içine çekmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Bütün su geçirmez özelliğe sahip Quechua yağmurluklar, su tutmazlık bakımı gerektirir.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm modellerimiz, kullanım esnasında karşı karşıya kalabileceğiniz koşulların aynen oluşturulduğu bir ortamda temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Çünkü, ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında, sizin deneyimleyeceğiniz şekilde test etmenin, gelişmemizi sürekli kılacağına sağlayacağına inanıyoruz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM