QUECHUA

Basit ve kompakt üst pantolon.

Su Geçirmez Kadın Montları - Rain-cut Kadın Üst Pantolon QUECHUA
Su Geçirmez Kadın Montları

Rain-cut Kadın Doğa Yürüyüşü Üst Pantolonu QUECHUA

QUECHUA
DÜZ ARAZİ YÜRÜYÜŞLERİNDE veya normal aktivitelerde rüzgara ve yağmura karşı etkili bir koruma sunmak için tasarlanmıştır. Basit ve kompakt üst pantolon.Çantanızda kolayca taşınır ve su geçirmez montunuzu tamamlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

29.99TL -  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8170012
TEKNİK BİLGİLER
Kıyafetin su geçirmezlik özelliği Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.
Giyme kolaylığı Ayakkabıları çıkarmadan giymeyi ve çıkarmayı sağlayan fermuarlı baldır bölgesi.
Ayarlanabilir bel çevresi Elastik ve bağcıklı.
Beden bilgileri Bol kesim. Baldır bölgesinde bulunan fermuarlar sayesinde paçaları kıvrılmaz.
Bileşenin su geçirmezlik özelliği Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.
Önerilen tamamlayıcı ürünler Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler.
Bileşenin su tutmazlığı Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içine çekmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Tüm su geçirmez Quechua üst pantolonlar bu işleme tabi tutulur.
Bileşenin nefes alabilirliği Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER %100 polyester
Ürün testi Bütün modellerimiz, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için, aynı koşullarda, temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Bizce, QUECHUA ürünlerini tasarlamanın ve geliştirmenin tek yolu, gerçek koşullarda etkilerini test etmektir.
Saklama önerisi Kaldırmadan önce iyice kurutun.
Bakım önerileri Makinede 30°C 'de yıkayın.Sıvı deterjanla yıkayınız, yumuşatıcı kullanılmaz. Yıkamaya başlamadan önce fermuarları ve bantları kapatınız. Her yıkamadan sonra, su geçirmezlik bakımını yenileyiniz. Kumaşın su geçirmezlik bakımı için uygun ürünler bütün Decathlon mağazalarında satışa sunulmaktadır. Bu ürünlerin kullanım şekli su geçirmeyen malzemenizin kullanım süresini ve performansını belirleyecektir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
29.99TL
29.99TL