100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Basit ve kompakt üst pantolon.

Referans numarası : 8170012

Rain-cut Kadın Üst Pantolon

DÜZ ARAZİ YÜRÜYÜŞLERİNDE veya normal aktivitelerde rüzgara ve yağmura karşı etkili bir koruma sunmak için tasarlanmıştır. Basit ve kompakt üst pantolon.Çantanızda kolayca taşınır ve su geçirmez montunuzu tamamlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kıyafetin su geçirmezlik özelliği

Teknolojiler: Bu ürün, 2 saat süren duş testi boyunca saatte 60 litre / m² suya tabi tutularak onaylandı. Bu test, dağlık arazide maruz kalınan sağanak yağış koşulları oluşturularak gerçekleştirildi.

Giyme kolaylığı

Ayakkabıları çıkarmadan giymeyi ve çıkarmayı sağlayan fermuarlı baldır bölgesi.

Ayarlanabilir bel çevresi

Elastik ve bağcıklı.

Beden bilgileri

Bol kesim. Baldır bölgesinde bulunan fermuarlar sayesinde paçaları kıvrılmaz.

Bileşenin su geçirmezlik özelliği

Kumaşın su basıncına dayanıklılığı, yüksekliği mm cinsinden ifade edilen su sütununun, altındaki yüzeye yaptığı basınçla ölçülür (ISO 811 standardını temel alan test). Basınç arttıkça ürünün su geçirmezlik özelliği de artar. Dolayısıyla, 2000 mm değerinde su geçirmezliğe sahip bir bileşen, 2000 mm su (yaklaşık 2 saat süren sağanak yağışa denk gelir) tarafından uygulanan basınca dayanıklıdır.

Önerilen tamamlayıcı ürünler

Bakım ürünleri: Su geçirmezlik özelliğini yenileyen sprey veya sıvı bakım ürünü. Kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca etkin bir performans göstermesini sağlar ve kumaşın su tutmazlık özelliğini yeniler.

Bileşenin su tutmazlığı

Kumaşın su tutmama özelliği, suyun emilmeden yüzeyde akma kapasitesini ifade eder. Böylece, kumaş suyu içine çekmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Kumaş su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan işlem ile kazanır. Bu işlem, kıyafetinizin kullanım ömrü boyunca yenilenmelidir (3 yıkamada bir yapılmasını öneririz). Tüm su geçirmez Quechua üst pantolonlar bu işleme tabi tutulur.

Bileşenin nefes alabilirliği

Kumaşın nefes alan özellikte olup olmadığını öğrenmek için buharlaşma direnci (RET) ölçülür (ISO 11092 standardını temel alan test). Direnç azaldıkça, kumaşın aktivite sırasında vücut tarafından üretilen su buharını dışarı atma oranı, dolayısıyla nefes alma özelliği artar. Örneğin: RET < 9 = çok yüksek oranda nefes alan kumaş, 920 = az nefes alan veya hiç almayan kumaş.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün modellerimiz, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için, aynı koşullarda, temsili kullanıcılar tarafından test edilir. Bizce, QUECHUA ürünlerini tasarlamanın ve geliştirmenin tek yolu, gerçek koşullarda etkilerini test etmektir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM