QUECHUA

Hafiftir ve az yer kaplar Geniş kubbe. Hava alır.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/c67edba3ce424c778a229d495c85cdca.zip/index.html

QUICKHIKER ULTRALIGHT ÇADIR

KAMP ya da DOĞA YÜRÜYÜŞÜ için tasarlanmıştır. 3 kişilik , hafif ve sıkıdır. Hafif ve çok az yer kaplayan Quechua bivak çadırı, 3 kişiliktir, kurulumu ve toplanması hızlıdır. 2 kapılı. Geniş ön kubbe (eşya bölmesi) Etkili ve kolay havalandırma

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8245651
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar Sıkıştırma kayışları bulunan kılıf: 15 cm X 40 cm çap Hacim: 7 litre
Ağırlık: 2,6 kg
Daha hafif olsun diye ikinci bir kılıfla birlikte satılır
Alan Oda uzunluğu: 215 cm
Oda genişliği: Başta 180 cm ve ayaklarda 140 cm Oda yüksekliği: 95 cm
190 cm genişliğinde ve 100 cm derinliğindeki yaklaşık 2 m² büyük kubbe (oda ve dış tente arasında eşya bölmesi), geniş bir eşya saklama alanı sunar (sırt çantası, ayakkabılar, vb.).
Oda içinde 3 cep bulunur.
Direkler, kazıklar Direkler: 9,6 mm alüminyum "DAC Featherlite NSL" direkler, hafiftir ve kırılmaya ya da donmaya karşı dayanıklıdır.
Kazıklar:
çok dayanıklı ve hafif alüminyum kazıklar; köşebent şekillidir.
Kurulum / toplama Çok hızlı kurulum ve toplama Ön montajı yapılmış dış tente ve oda. Direkler çadırın üstüne bağlıdır, böylece kurarken zaman kaybetmezsiniz. Toplaması da aynı şekilde hızlıdır. Çadırı çantasına yerleştirmek için direkleri elastik kısmından bağlamanız, çadırı çanta genişliğine gelecek kadar kendi üzerine doğru katlamanız ve daha sonra rulo haline getirmeniz yeterlidir.
Su geçirmezlik Tüm Quechua çadırlar laboratuvarda 4 saat boyunca 200L/m²/sa su altında kalarak ve zeminde test edilerek onaylanmıştır. 40 denye polyester çift katlı kumaş tente, iç kısmı poliüretan kaplamalı, dış kısmı silikon dış tente kumaşı, 75 denye polyester oda matı.
Bütün dikişler, ısı yoluyla birleştirilmiştir ve su sızdırmazdır.
40D polyester, nefes alan ve su tutmaz, sineklikli oda, rutubetten korunmanızı sağlar.
Rüzgara karşı dayanıklılık Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Rüzgara karşı dayanıklılığını sağlamak için çadır, her parçasıyla, etrafındaki direkler düzgün bir şekilde açılarak monte edilmelidir. Böylece 70 km/sa hızla esen rüzgara dayanır.
Havalandırma ve rutubet oluşumunu önleme Odada bulunan sineklik havalandırmalıdır ve su tutmaz kumaşlar sayesinde rutubetten ve hava akımından korur. Dış tentenin ön tarafında bulunan büyük havalandırma ile ayaklarınızın hava almasını sağlayabilirsiniz.
Çadırın içinde yoğunlaşma olmasını önlemek için kumaşlar sıkı, çadır doğru bir şekilde kurulmuş olmalıdır. Havalandırma kullanımı ve çadır içindeki hava dolaşımı sayesinde çadırda nem oluşumu önlenir.
Güneş koruması Tentenin dış kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.
Ekolojik tasarım %20 geri dönüştürülmüş malzemeden oluşan yapısı çevreye verdiği zararı azaltır.
Garanti Decathlon'da satılan tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.
Direk tamiri ve ek parça temini Decathlon atölyelerinde yapılır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Çevresel performansa sahip en iyi ürünleri, kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, monte edilmiş çadırın 200 L/m²/sa olan duşta (tropikal yağmur) 4 saat boyunca dikişlerden, kapaklardan, açıklıklardan, fermuarlardan vb. suyun geçişi ölçülerek test edilir Su sütunu testi (=mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar Rüzgara dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir Ürünlerimizi ayrıca kullanım testlerine tabi tutmaktayız
Garanti Tüm çadırlarımız garanti kapsamındadır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM