100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Çabuk kurulur ve toplanır. Hafiftir. 2 kubbeli.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a41ea4c276e740638ab571d54c8a3fac.zip/index.html
Referans numarası : 8206032

QUICKHIKER 2 - 2 KİŞİLİK ÇADIR

Doğa yürüyüşü / bivak için hızlı kurulup toplanan, hafiflik, az yer kaplama vb sunan bir çadır arayanlar için tasarlandı. 2 kişilik. Az yer kaplar, hafif ve geniştir: Oda yüksekliği idealdir, eşya saklama bölmeli 2 girişi mevcuttur. Kullanışlıdır: Kendi kendine ayakta duran kubbe yapı. Çabuk kurulur ve toplanır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.

Havalandırma ve rutubet oluşumunu önleme

Sıcak havayı dışarı atmak ve içerde hava sirkülasyonu oluşturmak için tepede 2 büyük havalandırma noktası mevcuttur. Bu havalandırma noktaları hem içeriden hem dışarıdan açılabilir.

Kurulum / toplama

Kurmak ya da toplamak yaklaşık olarak 1 dakika sürer. Ön montajı yapılmış dış tente ve oda. Direkler çadırın üstüne bağlıdır, böylece kurarken zaman kaybetmezsiniz. Kendi kendine ayakta duran yapısı sayesinde her türlü zemin üzerinde kurulumu kolaydır. Toplaması da aynı şekilde hızlıdır. Çadırı taşıma çantasına koymak için katlı direkleri birleştirmeniz ve rulo haline getirmeniz yeterlidir.

Güneşe karşı koruma

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Bu sebeple, cildinizi koruyun.

Direkler, kazıklar

Direkler: Kırılmaya ve donmaya karşı maksimum dayanıklılık sağlayan 7001 alüminyum alaşım (8,5 mm çap). Kazıklar: Köşebent şeklinde alüminyum.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımız, dayanıklılığı ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir platform üzerinde test edilmektedir. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 70 km/sa hızla esen (şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında (ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak) ve sahada test edilerek onaylanmıştır. İç kısmı poliüretan kaplamalı polyester dış tente, 120g/m² kalınlığında polietilen oda matı. Bütün dikişler, ısı yoluyla birleştirilmiştir ve su geçirmezdir. Nefes alan ve su tutmaz yapıdaki polyester oda ve sineklik oluşan rutubet ile temas etmemenizi sağlar.

Alan

Uzunluk: 215 cm. Genişlik: 130 cm baş kısmı, 110 cm ayak kısmı. Yükseklik: 108 cm

Boyutlar ve ağırlık, katlı boyutlar

Sıkma perlonlu taşıma çantası: 39 X 17 X 17 cm Kendi kendine ayakta duran yapı. Ağırlık: 2,7 kg

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi QUECHUA çadırların su geçirmezliği, çadırın tamamı 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir ve onaylanır. Su sütunu testi (= mm schmerbers), yalnızca kumaşın su geçirmezliğini ölçmeyi sağlar. Uyguladığımız test ise dikiş, kapak, fermuar vb. tüm materyalin su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık: Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir. Gerçek kullanım koşullarında test.
Garanti Ürünlerimiz garanti kapsamındadır.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM