Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
NEWFEEL
10650

Ayağınızın doğal hareketine uyum sağlar

Referans numarası : 8392268

PW 590 XTENSE AYAKKABI

4.5/5

Renk : SİYAH / Lime yeşili

Kuru havalarda, haftada 4 defa ve/veya 1 saat üzeri süreyle yürüyüş yapan sporcular için tasarlandı. Newfeel özel Xtense inovasyonuna sahip, esnek tabanı ile ayağınızın doğal hareketlerine uyum sağlayan ilk ayakkabıyı tasarladı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Sportif yürüyüş için neden özel bir ayakkabı seçilmelidir?

Farklı sporlar için farklı ayakkabılar! Sportif yürüyüşte ayak, topuğun zeminle temasından ön ayak bölgesinin itişine kadar tamamen güçlü bir şekilde bükülür. Sportif yürüyüş ayakkabıları ayağın bu hareketine mükemmel uyumu sağlayabilmek için oldukça esnek yapıda olmalıdır. Bu nedenle Newfeel markasının temel vaadi esnekliktir! Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com

Xtense tasarımı nedir?

Xtense tasarımı çift H şeklinde esneyebilen çentik sistemine sahip iki bileşenli bir tabandır. Ayak baskı anında bir ya da iki numara büyür, Xtense tasarımı ideal rahatlığı sağlayabilmek adına bu deformasyona uyum sağlar.

Çıkarılabilir iç taban

Daha hızlı kuruma sağlamak için çıkarılabilen iç taban. Bu taban ortopedik bir tabanla değiştirilebilir.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Dış taban
20.00% Kauçuk, 80.00% EVA
Üstü
30.00% Termoplastik poliüretan, 70.00% Polyester
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Islak bezle temizleyin. Açık alanda kurutun.
Saklama önerisi Newfeel ekibi, sportif yürüyüş ayakkabılarınızı nemden ve ışıktan uzak, havadar bir yerde saklamanızı öneriyor.

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Ürün testi Test mühendislerimiz Marine ve Léo, tüm ürünlerimizi sizin karşılaştığınız koşullar altında sportif yürüyüş yapan kullanıcılarımızla birlikte her zaman test etmektedir. Tüm ürünlerimiz satışa sunulmadan önce laboratuvar testlerine tabi tutularak onaylanmıştır.
Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM