APTONIA
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI Triathlon - PROTEIN BAR APTONIA - All Sports
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI Triathlon - PROTEIN BAR APTONIA - All Sports
Referans numarası : 8518643
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI

Muzlu Ve Karamelli Bar - 55 G - Crunchy Recovery Bar APTONIA

APTONIA
Decathlon
Triatletlerden oluşan tutkulu ekibimiz bu tahıl barını yoğun ya da uzun süren antrenmanlarınızdan sonra daha iyi toparlanabilmeniz için tasarladı. Yoğun olarak antrenman mı yapacaksınız? Bu leziz bar daha hızlı toparlanmanız ve yeni bir antrenmana daha iyi bir şekilde başlamanız için idealdir.

Ürün Faydaları

Enerji verme özelliği Her barda 230 kcal enerji sağlar.
Protein oranı Bar başına 17 g protein içerir.
Yorgunluğu azaltma özelliği C, B6 ve B12 vitaminleri yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olur.
Antioksidan C vitamini ve çinko oksidatif strese karşı hücrelerin korunmasını sağlar
Enerji verici Normal enerji metabolizmasına katkıda bulunan, C, B6 ve B12 vitaminleri.

Üstlendiklerimiz

Teknik bilgiler

TOPARLANMANIZ İÇİN İDEAL BİR ÜRÜN

Daha etkili olabilmesi için bu barı antrenmandan yarım saat önce tüketmelisiniz. Neden karbonhidrat? Karbonhidratlar çok yoğun ve/veya uzun süreli, çoğunlukla kas yorgunluğuna ve iskeletsel kaslardaki glikojen seviyesinin azalmasına neden olan antrenmanların ardından kaslarının işlevinin normale dönmesini sağlar. Neden protein? Proteinler antrenman sırasında zarar gören kas liflerinin yenilenmesini sağlar.

BARA EK OLARAK NE TÜKETİLEBİLİR?

Terleme seviyenize göre daha az ya da daha yüksek miktarda belirli aralıklarla su tüketin; su ihtiyacınızı azaltmanız ve karbonhidratların daha iyi emilmesi için sodyum; Asiditeyi azaltmak için bikarbonatlar. Bu nedenle bikarbonat ve sodyum açısından yüksek sular içmeniz önerilir.

BU ÜRÜNÜ HANGİ DURUMLARDA TÜKETMELİYİM?

Fazlası sağlığınıza zararlıdır! Kısa ya da zorlanmadan yapılan antrenmanların ardından 1 saat içinde yemek yiyecekseniz (yiyecekleriniz karbonhidrat, protein ve antioksidan açısından zengin olmalıdır) toparlanma yardımcısı tüketmenize gerek yoktur.

"NE KADAR FAZLA PROTEİN ALIRSAM O KADAR İYİ"; "WHEY TOPARLANMAM İÇİN EN İYİSİ". BU SAÇMA DÜŞÜNCELERE SON!

Çok fazla protein tüketmek faydasızdır. 20 gram üzeri protein tüketildiği durumlarda toparlanma ya da kasların şekillenmesi daha iyi olmayacaktır. Yalnızca protein tüketmek toparlanma açısından iyi sonuçlar doğurmaz. Aksine, kas gelişiminizi desteklemek ve kaslardaki glikojen stoğunu artırmak, karbonhidratlarla proteinleri birleştirmek daha iyidir.

KÜÇÜK BİR HATIRLATMA

Yürütülen fiziksel aktiviteye ek olarak, çeşitli ve dengeli bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzının korunması önemlidir. Düzenli olarak su için

Besin Tablosu

Besin değerleri: 100 g. | 55 g. (=1 bar) Enerji değeri: 1753kcal - 418kJ | 964kcal - 230kJ Yağ: 18,0 g. | 9,7 g. doymuş yağ asidi: 11,0 g. | 6,3 g. Karbonhidrat: 35,0 g. | 19,0 g. şeker: 19,0 g. | 10,0 g. Protein: 31,0 g. | 17,0 g. Tuz: 0,49g | 0,27g B1 Vitamini 0,30mg (%28)* | 0,17mg (%15)* B6 Vitamini 0,44mg (%31)* | 0,24mg (%17)* B12 Vitamini 0,89µg (%36)* | 0,49µg (%20)* C Vitamini 25,1mg (%31)* | 13,8mg (%17)* Çinko 3,0mg (%31)* | 1,7mg (%17)* *% Günlük referans değerler

Ağırlık

0,055 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Tahıl barınızı serin ve kuru yerde saklayın.
Uyarılar Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
Yasal Bilgiler İdeal toparlanmayı sağlamak için antrenmandan 4 - 6 saat sonra kilonuza göre 4 gram karbonhidrat (tüm karbonhidrat kaynakları) almalısınız.

Uzun süreli (2 aydan fazla) kullanım için doktorunuza veya diyetisyeninize danışın.
Bu ürün, böbrek ve karaciğer yetmezliği olanlar, hamile kadınlar ve 14 yaşından küçükler için uygun değildir.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM