100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Yarı sert kapaklı 60 L valiz.

Referans numarası : 8245247

PROTECT VALİZ 60 L

Tek başına çıktığınız 1 haftalık seyahat veya iki kişilik haftasonu programlarınızda eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. Protect 60 L orta büyüklükte tekerlekli valiz. Yarı sert yapısı sayesinde darbelere karşı koruma sağlar. Sıkıştırma kayışları eşyalarınızın sabit kalmasını kolaylaştırır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri

Tüm Newfeel çanta ve valizler, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılabileceğinize benzer koşullar altında (hava koşulları, yürüyüş süresi vb.) test edilir. Bu testler, ürünlerimizi geliştirmemize ve özelliklerinin denenip onaylanmasına yardımcı olur.

Laboratuvar testleri

Laboratuvarlarımızda, kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.

Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır?

Çantanın hacmi standart bir yöntem kullanılarak hesaplanır: Ana bölme ve cepleri küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel çantalar kullanım ve laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM