NEWFEEL

Yarı sert kapaklı 60 L valiz.

Seyahat Çantaları ve Bavullar Sağlık Keşif Yeni - PROTECT VALİZ 60 L NEWFEEL - Sağlık Keşif Yeni
Seyahat Çantaları ve Bavullar

PROTECT TEKERLEKLİ VALİZ - 60 L - SİYAH NEWFEEL

NEWFEEL
Tek başına çıktığınız 1 haftalık seyahat veya iki kişilik haftasonu programlarınızda eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. Protect 60 L orta büyüklükte tekerlekli valiz. Yarı sert yapısı sayesinde darbelere karşı koruma sağlar. Sıkıştırma kayışları eşyalarınızın sabit kalmasını kolaylaştırır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8245247
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri Tüm Newfeel çanta ve valizler, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılabileceğinize benzer koşullar altında (hava koşulları, yürüyüş süresi vb.) test edilir. Bu testler, ürünlerimizi geliştirmemize ve özelliklerinin denenip onaylanmasına yardımcı olur.
Laboratuvar testleri Laboratuvarlarımızda, kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.
Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır? Çantanın hacmi standart bir yöntem kullanılarak hesaplanır: Ana bölme ve cepleri küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel çantalar kullanım ve laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl