NEWFEEL

Esnektir ve suya karşı dayanıklıdır.

Erkek Günlük Yürüyüş Ayakkabıları - PROTECT 540 AYAKKABI NEWFEEL
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/346adecc52ca49b78888c747f94b350b.zip/index.html
Erkek Günlük Yürüyüş Ayakkabıları

PROTECT 540 AKTİF YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI - ERKEK - SİYAH NEWFEEL

NEWFEEL
Her hava koşulunda, yollarda veya şehirde yapılan aktif yürüyüş antrenmanları için tasarlandı. Düzenli kullanıma uygundur. Esneklik, kaymazlık ve suya karşı dayanıklılığı birleştiren Protect 540 ayakkabılar sayesinde yıl boyunca yapacağınız sportif yürüyüş antrenmanlarının tadını çıkarın.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8366240
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri Tüm Newfeel sportif yürüyüş ayakkabıları, spor amaçlı yürüyüş yapan temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatınızda karşılaşabileceğinize benzer koşullar altında (hava, yürüyüş süresi, farklı zeminler) test edilmiştir. Bu günlük testler sayesinde ürünlerimizi geliştirir ve onaylarız.
Laboratuvar testleri Tüm yürüyüş ayakkabılarının özelliklerini ve ürün avantajlarını onaylamak amacıyla Newfeel tarafından laboratuvar testleri gerçekleştirilmiştir.
Sportif yürüyüş nedir? Sportif yürüyüş 30 dakika ya da daha uzun süre belirli bir ritimde yürüme sporudur. Ayrıca aktif yürüyüş ya da hızlı yürüyüş olarak adlandırılır ve az engebeli zeminlerde yapılır: yol, arazi, kendi yürüme bandınız. Hedeflerinize göre, sportif yürüyüşün 5 - 10 km/sa arasında değişen temposu vardır. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
Sportif yürüyüş için neden özel bir ayakkabı seçilmelidir? Sportif yürüyüş antrenmanı sırasında, ayak topuğun zeminle temasında ön ayak bölgesinin itişine kadar tamamen güçlü bir şekilde bükülür.
Bu nedenle yürüyüş ayakkabılarının esnek bir yapıya sahip olması gerekmektedir!
Sportif yürüyüşün faydaları nelerdir? Sportif yürüyüş, vücudunuzda bulunan birden fazla kası aynı anda çalıştırdığı için kapsamlı ve etkili bir fiziksel aktivitedir. Diğer bütün spor dallarında olduğu gibi sportif yürüyüşün de sağlık için birçok faydası bulunmaktadır ayrıca formunuzu korumanızı da sağlar. Ayrıca, eklemler üzerinde minimum travma etkisi yaratan spor dallarından biridir. Hafif bir spor olmasının yanı sıra fazla enerjinizi atmanızı da sağlar. Daha fazla bilgi için: www.newfeel.com
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu Newfeel ayakkabılar kullanım ve laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER