100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
NEWFEEL

Nefes alan dinamik yapı

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/b6e5264dcc38435fbd940d0708039495.zip/index.html
Referans numarası : 8351236

Propulse Walk 200 Kadın Spor Ayakkabı

Kuru havalarda yapılan yol yürüyüşleri içindir. Düzenli kullanıma uygundur. Sık sık tempolu yürüyüş mü yapıyorsunuz? Nefes alan dinamik yapıya sahip Propulse Walk 200 yürüyüş ayakkabılarıyla tempolü yürüyüşün keyfine varacaksınız.

Renk : GRİ MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Propulse Walking Technology avantajları nelerdir ?

Propulse Walking Technology özelliği :
Eğimli yapısı ve topuk bölgesinde ters çentikleri sayesinde yerle daha hızlı temas eder. Kaymaz özellikli bölge, ayağa adım boyunca eşlik eder. Baş parmak bölgesindeki kuvvetlendirme sayesinde ise hem aşınma azaltılır hem de dinamiklik sağlanır ki bu özellik hızlı yürüyüşlerde çok önemlidir.

Sportif yürüyüş disiplinleri nelerdir ?

Tempolu yürüyüş en az 30 dakika süren belirli bir ritimde yapılan yürüyüş aktivitesidir. Sağlık için 5-7 km/saat, performans için 7-10 km/saat yürüyüşler gerçekleştirilebilir. Bu yürüyüşler, tüm vücudu çalıştırmak için yürüyüş batonlarıyla gerçekleştirilebilir: kuzey yürüyüşü. Daha fazla bilgi için : www.newfeel.com

Yürüyüş ayakkabıları hangi özelliklere sahip olmalıdır?

Koşu yarışı esnasında iki temel basış etabı vardır : hareket topukla başlar ve ayağın ön kısmıyla sonlanır. Tempolu yürüyüşte ayak yerle temas eder ve ayağın 3 hareketi vardır: Hareket topukla başlar, ayak yerle temas eder ve baş parmakla sonlanır. Propulse Walking teknolojiye sahip ayakkabılar bu harekete uygun olarak üretilmişlerdir.

Kullanım testleri :

Bütün Newfeel ayakkabıları karşılaşabileceğiniz günlük şehir koşullarına (zaman, yürüme mesafesi, zemin, vb.) karşı test edilmiştir. Bu günlük hayat testleri ayakkabılarımızı daha iyi yapmamıza olanak sağlar.

Laboratuvardaki testler

Yürüyüş ayakkabılarının avantajlarını ve özelliklerini onaylamak için bu testlerin hepsi Newfeel tarafından yapılır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel ayakkabılar laboratuvar ortamında test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM