BABOLAT
  • TENİS KORDAJ TÜM ÜRÜNLER - BABOLAT RPM HURRICANE 1,25 mm BABOLAT - TÜM ÜRÜNLER
  • TENİS KORDAJ TÜM ÜRÜNLER - BABOLAT RPM HURRICANE 1,25 mm BABOLAT - TÜM ÜRÜNLER
  • TENİS KORDAJ TÜM ÜRÜNLER - BABOLAT RPM HURRICANE 1,25 mm BABOLAT - TÜM ÜRÜNLER
  • TENİS KORDAJ TÜM ÜRÜNLER - BABOLAT RPM HURRICANE 1,25 mm BABOLAT - TÜM ÜRÜNLER
  • TENİS KORDAJ TÜM ÜRÜNLER - BABOLAT RPM HURRICANE 1,25 mm BABOLAT - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8111549
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TENİS KORDAJ

Monofilament Tenis Kordajı- 1.25 mm Sarı - BABOLAT RPM HURRICANE BABOLAT BABOLAT

BABOLAT
Decathlon
10 saatten az sürede kordajını parçalayan ileri seviyedeki oyuncular için tasarlandı. Bu Babolat Pro Hurricane Tour 1,25 mm monofilament tenis kordajı, dayanıklılık isteyen kullanıcılar için idealdir!

Ürün Faydaları

Dayanıklılık Sık kordaj parçalanmalarına karşı oldukça dayanıklıdır.Kolunuza dikkat edin!
Etki ve kontrol Altıgen yapısı ile mükemmel falsolu vuruşlar yapmanızı sağlar.
Güç Sert polyester bileşenli bu kordaj orta düzeyde bir güç sunar.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

HANGİ GERGİNLİK SEVİYESİ KULLANILMALIDIR?

Orta seviyeli gerginlik (18 - 23 kg), daha fazla rahatlık, falsolu vuruşlar ve güç sağlar. Buna karşın, daha az top kontrolü ve hassasiyet sunar.
Yüksek seviyeli gerginlik (23 kg'den fazla), daha fazla hassasiyet ve top kontrolü sağlar. Buna karşın, tendon iltihabı oluşumuna dikkat edilmelidir. Ayrıca, daha az falsolu vuruşlar ve güç sunar.

MONOFİLAMENT KORDAJLAR

Monofilament kordajlar için Decathlon size 19 - 22 kg arasındaki kordaj gerginliğini önermektedir.Yaralanmaları önlemek amacıyla 15 yaş altı çocuklar için monofilament kordajların kullanılması kesinlikle önerilmemektedir.Bu kordajlar, gerginliklerini çok çabuk kaybettikleri için en az 10 saatlik oyundan sonra kordajları parçalanan kullanıcılar için tasarlanmıştır.

MULTİFİLAMENT KORDAJLAR

Multifilament kordajlar için Decathlon size maksimum 25 kg kordaj gerginliğini önermektedir! Bu kordajlar, tendon iltihabına karşı hassas olanlar, gençler ve daha az kordaj parçalayan kullanıcılar için önerilmektedir.Multifilament kordajlar gerginliklerini çok iyi korur.

KORDAJ DEĞİŞİMİ NE ZAMAN YAPILIR?

Raketinizin performansı, %50 çerçeveye ve %50 kordaja bağlıdır!Bu nedenle, üst seviyede bir kordaj yapısı seçmeye özen gösterin.Çabuk kordaj parçalayanlarınher parçalanmada kordajı değiştirmeleri gerekir.
Nadiren veya hiç kordaj parçalamayanlar için Decathlon, haftada oynanan tenis sayısına eşit sayıda kordaj değişikliği yapmalarını öneriyor. Örnek: Haftada 1 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 1 değiştiriyorum.Haftada 3 kere tenis oynuyorum o halde kordajımı yılda 3 kez değiştiriyorum.

DECATHLON'UN ÖNERİSİ NEDİR?

Performansını etkileyeceği için yumuşak bir kordajı sertleştirmeye gerek yoktur.Gerginliği az bir kordaj, daha rahat bir oyun sunarak daha güçlü vuruşlar yapmanızı sağlayacaktır. Oynanma nedeniyle kordaj parçalanmasa bile yıpranabilir. Esnekliğini ve temel özelliklerini kaybeder. Çap da oyun hassasiyetinde önemli bir rol oynar. Çap ne kadar ufak olursa, o kadar güçlü ve falsolu vuruşlar yaparsınız.Çap ne kadar geniş olursa kordaj da o kadar dayanıklı ve etkili olur!

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Ani ısı değişimlerinden uzak tutun.Raketinizi arabanın bagajında bırakmayın: ısı bir anda düşebilir veya yükselebilir!
Uyarılar Monofilament kordaj 15 yaş altı kullanıcılara uygun değildir!

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM