100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Boyundan askılı üçgen kesimle mükemmel kavrayış.

PONTAL BİKİNİ - Mavi

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Mükemmel kavrayış için büstiyer formunda boyundan ayarlanabilir askılı üst ve yanlardan düğümlenen dekoratif elastik bantlı klasik kesimli alt. Elastik kenar kısımları.

Renk : MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8329971
TEKNİK BİLGİLER
İLERİ SEVİYEDE SÖRF YAPIYORSUNUZ

Düzenli olarak sörf yapıyorsunuz. Antrenmanlarınız sırasında, line-up'a kadar kulaç atıp, shortboardlaysanız ördek dalışı ya da longboardlaysanız kaplumbağa dönüşü yaparak dalgayı geçiyorsunuz. Sıklıkla düşüyor ve suyun altında kalıyorsunuz. Mayonuzun antrenmanınıza uygun olması ve hareketlerinize uyum sağlaması gerekir. Ürün gamımızı, düzenli antrenmanlarınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak tasarladık.

VÜCUT YAPISINA UYGUNLUK

TAMI boyundan bağlamalı bikini üstü vücut yapısına uygun olacak ve dalgalarda kaymazlık sağlayacak şekilde tasarlandı. Boyundan ayarlanabilir oluşu ile kullanıcı bikini üstünü göğsüne en uygun şekilde ayarlayabilir. Boyundan bağlanabilen ve kavrama sağlayan yapısı ile dalgalarda yerinden kaymaz.

DALGALARDA KAYMAMA TESTİ

Mayolarımızı dalgalarda kavrama sağlama vaadiyle tasarlıyoruz. Ürünleri geliştirmek için farklı vücut yapılarına sahip minimum 12 sörfçü ile Hendaye'de yer alan tasarım ofisimizde havuz testi gerçekleştirdik. Bu protokol sörf yapan kullanıcının dalgayla temas ettiğinde hissettiği koşulların aynısını sağlar. Test başarıyla sonuçlanırsa ürünlerimizi denizde, gerçek sörf koşulları altında test ederiz.

MAYONUN BEDEN BİLGİLERİ

Decathlon'da genç kullanıcılarımız için tasarladığımız ürünlerde kullanıcılarımızın büyüyeceklerini göz önünde bulunduruyoruz, bu nedenle yaş düzgün bir kesim için yeterli olmayacağından düzenli olarak kullanıcımızın boyuna göre çalışmalar yapıyoruz. 10 yaşındaki iki kız çocuğu farklı boy uzunluğuna, beden ölçülerine, ağırlığa ve vücut yapısına sahip olabilir. Bu nedenle ürünü deneme kabininde denemenizi öneriyoruz

BİKİNİLERİMİZİN BOY TABLOSU

Bikinilerimizin etiketinde yaş ve boyu gösteren bilgi yer almaktadır:
4 yaş: 98 - 104 cm
5 yaş: 105 - 114 cm
6 yaş: 115 - 124 cm
8 yaş: 125 - 132 cm
10 yaş: 133 - 142 cm
12 yaş: 143 - 150 cm
14 yaş: 151 - 160 cm
16 yaş: 161 - 169 cm

KURU VE ISLAK HALDEKİ BEDEN

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

MAYONUZU DEĞİŞTİRMEK Mİ İSTİYORSUNUZ?

Beden ya da model size uygun değil mi? Decathlon mağazanızdan değişim yapmak mı istiyorsunuz? Sorun yok, sadece değiştirmek istediğiniz mayonuzun etiketini kesmeyin.

OLAIAN, DECATHLON'UN SÖRF MARKASI

Fransa'nın güneyinde yer alan Hendaye'de bulunan OLAIAN Decathlon'un yeni sörf ve bodyboard markasıdır. Denize “ayaklarımızı suya sokabileceğimiz” kadar yakın olan ofislerimizde mayolarımızı bir günde tasarlayabilir ve tasarladığımız ürünün dalgalardaki kavrama seviyesini ölçmek için denizde, gerçek kullanım koşullarında test edebiliriz.

OLAIAN MARKASI NEDİR?

Tribord sörf ürünleri sörf, bodyboard, skimboard sporlarını içeren Decathlon'un yeni markası OLAIAN adını aldı. Tüm sörf ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Bu nedenle ürününüzün görselinde bulunan logo farklı olacaktır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM