100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

Golf oynayanlar için vazgeçilmez !

PLAYDRY ŞEMSİYE

Hafif yağmurda golf oynayanlar için tasarlanmıştır. Golf şemsiyesinin zarifliği günlük hayatınızda da yanınızda!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8280280
TEKNİK BİLGİLER
Inesis konsepti

"Liberate your Swing".
Ürünlerimiz özellikle golf oynarken rahat etmeniz için tasarlanmıştır.Ürünler ekiplerimiz tarafından geliştirilmiş, golf oyuncuları tarafından test edilmiştir.Müşteri deneyimlerine değer vermemiz sonucunda geliştirdiğimiz ürünler, sizlerin spor esnasında daha rahat etmenizi sağlar.

Farkı yaratan deyarlar

Raharça hareket edebilmeniz için tasarlandı:Sopa, top ve diğer ekipmanlarınızı taşıyabilirsiniz.Çelik yapısı sayesinde dayanıklıdır.Ağır çantalarla taşıyabilmeniz için tekerlekleri kuvvetlendirilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf oyuncularının bizim ürünlerimizi kullandıklarına ve onayladıklarına inanıyoruz.Ürünlerimiz hakkında yapılan eleştirileri ciddiye alıyoruz ve onları geliştiriyoruz.Aşağıda sizlerde görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Ürün testi Bu şemsiye üç yıl boyunca açma/kapama testlerine tabi tutuldu.Bu testler üretim sırasında bizim bütün kalite beklentilerimizin karşılandığının belgesidir.Eğer bu testlerin neticesinde sizler hala bizim golf toplarımızdan tatmin olmadıysanız, bize görüşünüzü bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM