100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
OXELO

Mükemmel rahatlık ve kayma: Her yaşa uygun!

Referans numarası : 8229886

PLAY 7 ÇOCUK PATENİ-SİYAH/GRİ

İleri seviyede, gezinti veya tur amaçlı 1 - 2 saat paten kayan 10 - 16 yaş arası gençler için tasarlandı. Gezinti amaçlı paten kayan ileri seviyedeki çocuklar için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kayma kalitesi

Büyük tekerleklere uygun alüminyum şasi: 76 mm çapunda, 78A sertlikte ABEC 5 rulmanlar. Normal patenlere göre çok daha iyidir. Geleceğin şampiyonlarına uygun patenler.

Alüminyum frame

Daha yüksek performans için daha sağlam yapı.

Rahatlık

Yarı yumuşak yapıda, sünger güçlendirmelere sahip iç bot. Daha fazla rahatlık ve ayağın daha uzun süre kuru kalmasını sağlamak için hava alan file.

Kavrama

Basit ve etkili bağlama sistemi sayesinde kolayca giyilir ve ayağı mükemmel şekilde kavrar: daha etkili kavrama için iç botun üstünde mikrometrik toka + ayakkabının içinde ayağın iyi bir şekilde sarılmasını sağlayan, ayağın üstünde bulunan cırt cırtlar + iç botun ayak ile uyumlu olmasını sağlayan bağcık.

4 farklı boyda ayarlanabilen iç bot:

4 farklı boya nasıl ayarlanır? Ayarlama 3 aşamada gerçekleştirilir: 1. Mandalı kaldırın. 2. İç botu ön kısmından çekin. 3. Mandalı kapatın. Bu ayarlama sistemi sayesinde, çocuğunuz patenini uzun süre kullanabilir. 4 farklı boya ayarlanabilir. ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor.

Neden ayarlanabilir özelliğe sahip bir ürün seçilir?


Çocuğun rahat edebilmesi için ayağına uygun olan patenleri seçmeniz önemlidir: Bunun iki başlıca sebebi vardır: Çok ağır (fiziksel özelliklere uygun olmayan) veya çok büyük (ayağın ayakkabının içinde kayması nedeniyle duruş bozukluğu yaratabilir ve hareketleri kontrol etmeyi engeller) patenler almaktan kaçının.

Taşıma kayışı

İç botun arka kısmında bulunan kayış sayesinde kolayca taşınabilir.

Fren kontrolü

Sağ veya sol ayakta kullanılabilir kauçuk tamponlu klasik frene sahiptir. (Mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz)

Yasal bilgiler

Sertifikalıdır: EN13843, A sınıfı (paten standardı)

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Teknik bileşenler Daha fazla response ve kontrol için alüminyum frame. Poliüretan tekerlekleri ile kaymazlık sağlar. Rahatlık için polyester ve pamuk bileşenli iç bot.
Garanti 2 yıl (tekerlek ve rulman gibi yıpranan parçalar hariç) garantili.
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM