OXELO

Güvenli ve sağlam scooter!

PLAY 3 SCOOTER

4 - 6 yaş arası, 95cm - 115cm boyundaki çocukların, maksimum güvenlik ile scooter'a binmeyi keşfetmeleri için tasarlandı. Hafif, güvenli ve sağlam scooter! 2 tekerlek ile kaymanın tadına ilk kez varacaklar için ideal scooter.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8282644
TEKNİK BİLGİLER
Güvenlik talimatları Bu scooter çocuklarda iki tekerlek üzerinde denge gelişimini desteklemek için tasarlanmıştır. 3 yaşından küçük ve 2 tekerlek üzerinde duramayan çocuklar için uygun değildir. Çocuğunuzun scooter'a binmeyi öğrenmesini sağlamak için ona zaman ayırın. DİKKAT, her zaman destek ekipmanları ile birlikte kullanılması gerekmektedir (kask, dizlik ve dirseklik).
Kurulum Gidon ve 2 tekerleğin kurulumu basit ve hızlıdır. Sadece bir yetişkin tarafından kurulumu yapılmalıdır.
Güven içinde kayın. Scooter'ınızı kullanmadan önce ve kullandıktan sonra, anormal bir durum olup olmadığı, çatlayıp çatlamadığı veya kenarlarında kılçıkların oluşup oluşmadığını kontrol etmenizi öneriyoruz. Tekerlekler ve rulmanlar aşınan parçalardır. Düzenli kontrol etmeyi ve ihtiyaç anında değiştirmeyi unutmayın Satış sonrası hizmetlerden ve Decathlon mağazalarında bulunan atölyelerden sipariş verebileceğiniz yedek parçalar ile scooter tamirini yapabilir, kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu scooter, EN 71-1 Avrupa scooter standardına uygundur.
Garanti Aşınabilecek parçalar (tekerlekler, rulmanlar, elcik, saplar, fren) hariç 2 yıl garantili.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM