OXELO

İlk kayak hareketlerinizi kontrollü yapın.

Çocuk Patenleri Paten ve Scooter-Çocuk - Play 3 Çocuk Pateni-Lacivert OXELO - ÇOCUK
Çocuk Patenleri

PLAY 3 PATEN - ÇOCUK - MAVİ / KIRMIZI OXELO

OXELO
4 - 8 yaş arasındaki başlangıç seviyesinde maksimum güvenlik ile paten yapmak isteyen çocuklar için tasarlandı. Pratik sıklığına göre 3 farklı boya ayarlanabilen, başlangıç seviyesine uygun patenler. Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor!

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

69.99TL -  %

69.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 28/04/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8177671
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Ayarlanabilir yapi 3 farklı boyda ayarlanabilen iç bot. Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor!
Destek 2 tokalı Hard Boot sayesinde kavrama ve koruma sağlar.
Kullanımı kolaydır Geniş açıklığı ve 2 ayarlama tokası ile kolay giyilip ayarlanabilen iç bot
Kaymama özelliği Kauçuk fren ve tekerlekleri sayesinde rahatça kayar ve etkili fren yaparsınız.
Bakım kolaylığı Makinede 30°C'de yıkanabilen iç bot.
ÖZELLİKLERİ
3 tekerlekli
26 / 28 sabitleme kiti ile satılır
4 tekerlekli
28 / 30, 30 / 32, 32 / 34, 34 / 36
TEKNİK BİLGİLER
Güvenlik söz konusu olduğunda fiyat önemli değildir. Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir. Önceliğimiz her zaman çocuklarınızın güvenliği olduğu için tasarladığımız patenlerin tekerleklerini ve frenlerini PVC yerine kauçuk bileşenden üretmekteyiz. PVC bileşenin aksine, kauçuk sert zeminde daha iyi yol tutuş sağlar, bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir.
3 farklı boyda ayarlama 3 farklı boyda ayarlanabilen iç bot. Geniş açıklığı sayesinde kolayca giyilebilir. Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor
Sıkma ve ayarlama kolaylığı Kolay ve basitçe ayarlanır, çocuğunuzun gelişimine uyum sağlar. 2 adet mikrometrik ayarlama tokası: giymesi kolaydır, uygun uzunluk seçildikten sonra geriye sadece ayarlamak kalır.
Başlangıç seviyesine uygun rulmanlar ve tekerlekler 63 mm çapında PU kauçuk küçük tekerlere ve frene sahiptir (kaymazlık, güvenlik, kontrol kolaylığı). Öğrenmeye uygun rulmanları ile güven içinde paten kayma becerilerinizi ilerletmenizi sağlar. "Sabitleyici vida kiti" bütün boylara uygundur ( 26-28 numaralar ile satılır ve önceden kurulmuştur): bu sistem sayesinde, çocuğunuz "üç tekerlekli" bir paten ile kaymaya başlar, dengesini kaybetmez ve kendine güvenir. Bu sistem 2 dakikada kolayca değiştirilebilir. (Kit ayrı satılır, ref: 8282768)
Taşıma kayışı Taşıması kolaydır.
Yasal bilgiler 28 / 30 - 34 / 36 arası numaralar için: EN13843, B sınıfı (paten standardı) 26 / 28 Numaralar için: EN71 oyuncak standardı, maksimum kullanıcı ağırlığı 20 kg (4 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir).
Dikkat, paten kayarken koruyucu destek ekipmanları kullanılmalıdır ve umumi yollarda kayılmamalıdır.
Bakım ve onarım Decathlon mağazalarındaki satış sonrası servis hizmeti sayesinde patenlerinizi tamir ettirebilir ya da ek parçalarını değiştirebilirsiniz. Yeri değiştirilebilen frenler: Sağ veya sol ayakta kullanılabilir frene sahiptir. (Mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz, ref: 8110638) 30°C'de yıkanabilir iç bot. Çıkarılabilir iç botun düzenli olarak yıkanması bakteri oluşumunun önüne geçer.
Güvenlik için fiyat önemli değildir. Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir. Önceliğimiz her zaman çocuklarınızın güvenliği olduğu için tasarladığımız patenlerin tekerleklerini ve frenlerini PVC yerine kauçuk bileşenden üretmekteyiz. PVC bileşenin aksine, kauçuk sert zeminde daha iyi yer tutuş sağlar, bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir.
3 farklı boy seçeneği Sadece 26-28 Numara için patenlerin üzerinde birlikte gönderilmektedir.
Vida setini dilerseniz mağazalarımızdan da temin edebilirsiniz.(ref:8282768)
26/28 Numaraları için: EN71 standartlarına uygundur. Diğer numaralar için : EN13843, B sınıfı (paten standardı)
Sadece 26-28 numarada arkada 2, önde 1 tekerlek olarak gönderim yapılmaktadır.Bu numara için daha sonra arkadaki iki tekerlekten birini ortaya takarak normal paten haline getirebilirsiniz.
Sert dış gövdesi (Hard Boot) sayesinde çocuğunuza sağlam bir koruma sunmasının yanı sıra bileği iyice kavrar. Ayağı en iyi şekilde korumak için sertlik ve sağlamlık bir arada.
Taşıma sapı Taşıması kolaydır.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER Polyester ve PU iç bot. İç bot: Yumuşak PES ve PU. Ana bileşen: PES
Bakım önerileri 30°C'de yıkanabilir iç bot. Patenin freni aşındığında değiştirmeyi unutmayın. Paten tekerleklerinin homojen bir şekilde aşınması için yerlerini belli aralıklarla değiştirin, her kullanımdan sonra temiz ve kuru bir bez ile silin.
Saklama önerisi Patenlerinizi kuru ve serin bir yerde muhafaza etmenizi öneriyoruz. Kullandıktan sonra herhangi bir ısı kaynağına ya da ateşe yakın bir yerde kurutmayın.
Uyarılar Maks 60 kg. Yetişkinler ve eğimli araziler için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 yıl, yıpranan parçalar hariç (tekerlek, fren, rulman) garantili.
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM