100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
OXELO

İlk kayak hareketlerinizi kontrollü yapın.

Play 3 Çocuk Pateni-Lacivert

4 - 8 yaş arasındaki başlangıç seviyesinde maksimum güvenlik ile paten yapmak isteyen çocuklar için tasarlandı. Pratik sıklığına göre 3 farklı boya ayarlanabilen, başlangıç seviyesine uygun patenler. Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8177671
TEKNİK BİLGİLER
Güvenlik söz konusu olduğunda fiyat önemli değildir.

Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir. Önceliğimiz her zaman çocuklarınızın güvenliği olduğu için tasarladığımız patenlerin tekerleklerini ve frenlerini PVC yerine kauçuk bileşenden üretmekteyiz. PVC bileşenin aksine, kauçuk sert zeminde daha iyi yol tutuş sağlar, bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir.

3 farklı boyda ayarlama

3 farklı boyda ayarlanabilen iç bot. Geniş açıklığı sayesinde kolayca giyilebilir. Ayağım büyüdükçe patenim de büyüyor

Sıkma ve ayarlama kolaylığı

Kolay ve basitçe ayarlanır, çocuğunuzun gelişimine uyum sağlar. 2 adet mikrometrik ayarlama tokası: giymesi kolaydır, uygun uzunluk seçildikten sonra geriye sadece ayarlamak kalır.

Başlangıç seviyesine uygun rulmanlar ve tekerlekler

63 mm çapında PU kauçuk küçük tekerlere ve frene sahiptir (kaymazlık, güvenlik, kontrol kolaylığı). Öğrenmeye uygun rulmanları ile güven içinde paten kayma becerilerinizi ilerletmenizi sağlar. "Sabitleyici vida kiti" bütün boylara uygundur ( 26-28 numaralar ile satılır ve önceden kurulmuştur): bu sistem sayesinde, çocuğunuz "üç tekerlekli" bir paten ile kaymaya başlar, dengesini kaybetmez ve kendine güvenir. Bu sistem 2 dakikada kolayca değiştirilebilir. (Kit ayrı satılır, ref: 8282768)

Taşıma kayışı

Taşıması kolaydır.

Yasal bilgiler

28 / 30 - 34 / 36 arası numaralar için: EN13843, B sınıfı (paten standardı) 26 / 28 Numaralar için: EN71 oyuncak standardı, maksimum kullanıcı ağırlığı 20 kg (4 yaşından küçük çocuklar için uygun değildir).
Dikkat, paten kayarken koruyucu destek ekipmanları kullanılmalıdır ve umumi yollarda kayılmamalıdır.

Bakım ve onarım

Decathlon mağazalarındaki satış sonrası servis hizmeti sayesinde patenlerinizi tamir ettirebilir ya da ek parçalarını değiştirebilirsiniz. Yeri değiştirilebilen frenler: Sağ veya sol ayakta kullanılabilir frene sahiptir. (Mağazalarımızdan tedarik edebilirsiniz, ref: 8110638) 30°C'de yıkanabilir iç bot. Çıkarılabilir iç botun düzenli olarak yıkanması bakteri oluşumunun önüne geçer.

Güvenlik için fiyat önemli değildir.

Oxelo, çocuklarınızın teknik bilgi seviyesi ne olursa olsun güvenlikleri konusunda her zaman dikkatlidir. Önceliğimiz her zaman çocuklarınızın güvenliği olduğu için tasarladığımız patenlerin tekerleklerini ve frenlerini PVC yerine kauçuk bileşenden üretmekteyiz. PVC bileşenin aksine, kauçuk sert zeminde daha iyi yer tutuş sağlar, bu sayede çocuğunuz zorlanmadan kayabilir ve etkili bir şekilde fren yapabilir.

3 farklı boy seçeneği

Sadece 26-28 Numara için patenlerin üzerinde birlikte gönderilmektedir.
Vida setini dilerseniz mağazalarımızdan da temin edebilirsiniz.(ref:8282768)

26/28 Numaraları için: EN71 standartlarına uygundur. Diğer numaralar için : EN13843, B sınıfı (paten standardı)
Sadece 26-28 numarada arkada 2, önde 1 tekerlek olarak gönderim yapılmaktadır.Bu numara için daha sonra arkadaki iki tekerlekten birini ortaya takarak normal paten haline getirebilirsiniz.

Sert dış gövdesi (Hard Boot) sayesinde çocuğunuza sağlam bir koruma sunmasının yanı sıra bileği iyice kavrar. Ayağı en iyi şekilde korumak için sertlik ve sağlamlık bir arada.

Taşıma sapı

Taşıması kolaydır.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 yıl, yıpranan parçalar hariç (tekerlek, fren, rulman) garantili.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM