TRIBORD

Kapüşon ve klasik cepler.

Erkek Yelken Montları Tekne Yelken Yeni - PB YAĞMURLUK TRIBORD - Tekne Yelken Yeni
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/46a1b8a4001f4e2f91fa8e53edc0b98f.zip/index.html
Erkek Yelken Montları

PB SICAK TUTAN YELKENLİ YAĞMURLUĞU - ERKEK - AÇIK MAVİ TRIBORD

TRIBORD
Soğuk, sakin veya orta şiddetli havalarda (yağmur, rüzgar, sakin deniz) hobi amaçlı olarak seyir yapanlar için tasarlandı PB sıcak tutan yağmurluk su geçirmez ve rüzgar kesen bileşeni ile aralıksız yağmura karşı dayanıklıdır. Cepleri ve ayarlanabilir kapüşonu ile hobi amaçlı seyirler için idealdir!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8367651
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Özel su geçirmez bileşeni sayesinde aralıksız yağmurda dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 L / Sa /m2 sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. Bileşenin su geçirmezliği, 4000 mm üzerinde su basıncına dayanıklıdır.
Kapüşon: Sıcak tutan elyaf dolgudan oluşan kapüşonu ile sizi soğuk havalara karşı korur.
El ısıtıcı cepler: İki el ısıtıcı, mikropolar kaplamalı fermuarlı geniş cebi ile ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerekirse eşyalarınızı koymanızı sağlar.
Ürünün su tutmazlığı: PB sıcak tutan yağmurluk su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Aynı zamanda bileşen suyu emmez ve yağmurluk daima hafif ve sıcak kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için ürünün kullanım ömrü boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.
Rüzgar kesen bir ürünün artısı nedir? Spor yaparken veya dinlenirken vücudun üşümesini engellemek için rüzgârdan korunmak oldukça önemlidir. Rüzgara ve soğuğa bağlı olarak hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modeline göre: 30 km / sa hızla esen rüzgarlı havada 5°C olan sıcaklık 0°C olarak hissedilir. Saatte 40 km / sa ile esen rüzgarın 0°C'lik bir havada hissedilen sıcaklığı -7°C olacaktır.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER