Yol Bisikleti Kaskı - Siyah / Sarı - Aerofit 900

Ref No: 8385397

₺700

Vücut ısısının daha iyi düzenlenmesi için iyi havalandırmaya sahip, aerodinamik ve rahat bir kask arayanlar için tasarlandı.

Yol bisikleti ve MTB cross-country kullanan, aerodinamik ve hava alabilen, In-Mold kalıplama teknolojisi sayesinde çok hafif ve dayanıklı bir kask arayanlar için ideal.

Renk: Siyah / Neon lime yeşili
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Havalandırma

Izgarası ve iç kanalları ile sürekli hava dolaşımı sağlar.

Hafiflik

In-Mold yapısı ve az yer kaplaması ile oldukça hafiftir.

Giyme / çıkarma kolaylığı

FULL Turn-Ring sistemi başı sarar, hızlı ve hassas ayarlama sağlar.

Aerodinamiklik

Sürtünme katsayısının azaltılması için dönen platformda geliştirildi.

VIDEO

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Köpük 100% Polikarbonat

SAKLAMA TAVSİYESİ

Erken aşınmasını önlemek için kaskı UV ışınlarından (güneşe maruz kalma) uzak bir yerde saklayın. Yüksek sıcaklıklara (60°C üzeri) maruz bırakmayın ve kuru bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Motor sporları için uygun değildir.

TEKNİK BİLGİLER

BOYLAR

M boy = 55 - 57 cm
L boy = 57 - 59 cm
XL boy = 59 - 62 cm 

AĞIRLIK

M beden: 255 g.
L boy: 260 g.
XL boy: 300 g. 

Havalandırma

Izgaralardan giren hava ile oluşturulan rüzgar etkisi, 16 iç ve dış kanalı ile kafanın ısısını maksimum seviyede dengelemek için iç kısımda hava dolaşımını en iyi hale getirdik.

InMold ve EPS Teknolojileri

Kaskın üretimi sırasında kullanılan In-Mold kalıplama teknolojisi polikarbonat dış katmanın genleşebilir polistiren (EPS) enjeksiyon aşamasında doğrudan kalıplanmasını sağlar. Böylece daha sert, dayanıklı ve oldukça hafif bir yapı elde edilir. EPS iç yapısı darbe sırasında oluşan enerjiyi emer ve kafatasının zarar görmesini engeller, oldukça sert yapısı sayesinde kaskın dayanıklı olmasını sağlar.

İade koşulları (özel ürün: kişisel korunma ekipmanları)

Bu ürünün size uygun olduğundan emin olmalısınız.
Aksi halde koşullarımıza uygun olacak şekilde iade edebilirsiniz (https://www.decathlon.com.tr/landing/iade-degisim/_/R-a-iade-degisim) Ürünü kullanım kılavuzu, etiketleri ve orijinal ambalajında iade etmeniz gerekmektedir. .Hepimiz: gezegenimize saygı duyuyoruz.

EN 1078 standardı neyi kapsar?

EN 1078 bisiklet, paten ve kaykay kaskı standardına uygundur. EN1078 standardı, "bisiklet, kaykay, paten" kaskları için tasarlanan test yöntemlerini ve zorunlulukları içeren bir Avrupa standardıdır. Bu standart, aşağıdakileri kapsar: görüş alanını da içeren yapı, darbe emici bileşenin özellikleri, çene kayışını ve sıkıştırma sisteminin elemanlarını içeren ayarlama sistemi özellikleri, markalama ve bilgi.

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER