Yetişkin Trekking İç Eldiveni - İpek - Siyah - Trek 500

Ref No: 8396267

₺185

İpek bileşene sahip bu iç eldivenler, size ek sıcaklık ve yumuşaklık sunması için tasarlandı. Dokunmatik telefonlarla uyumludur

Eldivenin altına giyildiğinde kullanım sırasında 3°C'ye kadar ek sıcaklık sağlar. İpek bileşen hassas olduğu için bu ürünü sadece iç eldiven olarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz

Renk: Siyah
Beden: Beden kılavuzu

ÜRÜN FAYDALARI

Sıcak tutma

Eldiven altına giyildiğinde 3°C ek sıcaklık sağlar

Dokunma

İşaret parmağı ve baş parmaktaki iletken ile dokunmatik ekran kullanabilirsiniz

Nefes alabilirlik

İpek dokuması, elleri kuru tutmak için terin dışarı atılmasını sağlar

Rahat Kavrama

İpeğin doğal esnekliği ve inceliği size hareket özgürlüğü sağlar

ÜRÜN KONSEPTİ VE TEKNOLOJİSİ

Ürün Bileşimi

Ana kumaş 100% İpek Bilek 98% Poliamit, 2% Kauçuk - Elastodien Roba 48% Polietilen, 45% Polyester, 7% Elastan

SAKLAMA TAVSİYESİ

Kuru ve temiz bir yerde saklayın.

Kullanıcı Talimatları

Kayaklı koşu, tur kayağı, kuzey disiplini veya sportif yürüyüş

TESTLER

Tasarım ekiplerimiz, Fransa'nın Haut-Savoie bölgesinde bulunan Mont-Blanc dağı eteklerindeki tesisimizde faaliyet gösterir. Tasarımcılarımız yıl boyunca güzel, basit ve teknik ürünler tasarlar ve geliştirir. Ardından, bu ürünler saha testlerine tabi tutulur; çünkü söz konusu ürünleri ancak gerçek hayat koşullarında test ederek gelişimimizi sürekli kılabileceğimize inanıyoruz.

Bakım tavsiyesi

Elde yıkayınız

Beyazlatıcı kullanmayınız

Tamburlu kurutma yapmayınız

Ütülemeyiniz

Kuru temizleme yapmayınız

TEKNİK BİLGİLER

Bu eldivendeki iyileştirmeler nelerdir?

Trek 500 ipek iç eldivenler, özellikle müşteri görüşleri sayesinde uygulamaya devam ettiğimiz iyileştirmelerden geçmiştir. Bu nedenle, geri bildirimleriniz sayesinde bu iç eldivenler, kollarınız hareket halindeyken daha iyi kavrama sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Bilek hizasındaki elastik kısmın daha fazla rahatlık için uzatılması ve dokunmatik kısmın daha etkili olması için tekrar gözden geçirilmesi de sizlerin görüşleri sayesinde gerçekleşmiştir.

Ellerinizi soğuktan nasıl doğru bir şekilde korursunuz?

Katmanların üst üste giyilmesi kuralını uygulayarak ellerinizdeki ısı yalıtımını daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Böylece, eldivenlere ek olarak iç eldivenler giymek, ellerinizin etrafında çeşitli hava tabakaları oluşturarak soğuğa karşı etkili bir yalıtım sağlar. Parmaklarınızın rahatsız olmamasını sağlayacak kadar büyük bir eldiven almanız gerekmektedir. Yoksa sıkışma nedeniyle parmaklarınızdaki kan dolaşımı yavaşlayacağından elleriniz sıcak kalmayacaktır.

Uygun kıyafetler giyerek ellerinizi nasıl sıcak tutabilirsiniz?

Hareket halindeki vücudun oluşturduğu sıcaklık, giysilerinizin sağladığı ısı yalıtımı sayesinde muhafaza edilir. Uygun kıyafetler giyilmemesi durumunda, vücut ısısı düşecek ve merkezi ısının korunması için ellerdeki kan dolaşımı azalacaktır. Bu nedenle giysileriniz, ellerinizin sıcaklığını düzenleme konusunda rol oynayabilir.

Eldivenin kullanılabilirliği ne anlama gelir?

Bir eldivenin kullanılabilirliği, nesneleri kolayca tutabilmek için sağladığı kapasitedir. İç eldivenlerimiz, laboratuvarlarda 1 - 5 arasında derecelendirilerek puanlanır. Derecelendirme 5'e ne kadar yakın olursa, eldivenin nesneleri kavrama kapasitesi de çıplak elle kavrama kapasitesine o kadar yaklaşır.
Bu ipek iç eldivenin kullanılabilirliği 5/5'tir. Ayrıca iç eldivenlerle bir mont giyme ve çıkarma kolaylığı da özel olarak test edilmiştir.

Kullanım tavsiyesi

İpek birçok farklı avantaja sahiptir ancak oldukça hassas bir doğal bileşendir. Bu nedenle bu iç eldivenleri üstlerine bir çift eldiven giyerek kullanmanızı öneririz.
Özellikle tur kayağı, kayaklı koşu veya sportif yürüyüş gibi batonların yoğun şekilde kullanıldığı sporlarda, erken aşınmayı önlemek için iç eldivenleri tek başına giymekten kaçının.

Dikkat!

Bu eldivenler virüslerin veya mikropların yayılmasına karşı koruma sağlamaz.

Ağırlık

S : 0.026 kg
M : 0.026 kg
L : 0.032 kg
XL : 0.026 kg
2XL : 0.026 kg
Çift halde

MÜŞTERİ DEĞERLENDİRMELERİ

Yükleniyor

25 adet üzerinde satın alma talepleriniz için kurumsal satış sayfamızı ziyaret ediniz

BENZER ÜRÜNLER